Opel Zafira Kulubu

iertan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peki motor seçenekleri olarak 1.6 bana yeterli gibi geliyor özellikle benim için ama 1,6 1,8 1,9 2,0 motor seçenekleri içerisinde hangisini tavsiye edersiniz. Yakıt tüketimini ve vergileride düşünerek.

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peki motor seçenekleri olarak 1.6 bana yeterli gibi geliyor özellikle benim için ama 1,6 1,8 1,9 2,0 motor seçenekleri içerisinde hangisini tavsiye edersiniz. Yakıt tüketimini ve vergileride düşünerek.
1.6 nın vergisi ile 2.0 ın vergisi yarı yarıya değişiyor.
1.6 yı tavsiye ederim.Normal bi 1.6 araca göre birazcık fazla yakar,çünkü aracın kasası ağır.Tabii kullanımlada alakalı yakıt olayı

iertan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için. Ben aramalarımı 2006 model ve üstü 1,6 motor seçenekli bir zafira bakmaya başlayayım inşallah temiz birşey bulur alırım.

ttpola

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
son bi öneri 250 tl değişime verene kadar,ince stepne alın bence (150-200 tl civarı).bagaja tüp koymak bu aracın adını değiştirir =) zafirayı zafira yapan arka 2 koltuktur.Tabii şahsi fikirlerim bunlar

kenan kardeşim sana tamamen katılıyorum.aslında zaten bu yüzden stepnenin yerine taktırdım.sanırım o gün sorunları biraz fazla abarttığım bir gündü.oruç etkisi )

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
son bi öneri 250 tl değişime verene kadar,ince stepne alın bence (150-200 tl civarı).bagaja tüp koymak bu aracın adını değiştirir =) zafirayı zafira yapan arka 2 koltuktur.Tabii şahsi fikirlerim bunlar

kenan kardeşim sana tamamen katılıyorum.aslında zaten bu yüzden stepnenin yerine taktırdım.sanırım o gün sorunları biraz fazla abarttığım bir gündü.oruç etkisi )
:DAllah kabul etsin