Opel Zafira Kulubu

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba. Ben erdem. yaklaşık bir ay önce 2006 model zafira enjoy sp alarak zafiracılar arasına girdim. Arabamdan çok memnunum. alır almaz landirenzo lpg kiti taktırdım. Biraz fazla çıkan enjektor sesinden başka ondan da çok memnunum. Benim uzun süredir zafira kullananlara bir sorum olacak. Arabada çeyrek depo benzin var ama yol bilgisayarında ERİŞİM yazıyor ve km giderek azalıyor. Depoda benzin var anlamadım neden menzil uyarısı veriyor. bu durumla karşılaşan varmı? 40 lt lpg ile ortalama 350 km yol yapıyorum yorum yapabilecek varmı?
aynı araca ve lpg kitine sahibiz.yeni takıldı lpg şu an 3. depoyu kullanıyorum

Erişim yazmasının sebebi,aracın beyni benzin kullandığını zannediyor ve benzinin bittiği konusunda uyarı veriyor.Aracın yanılması yani.

Lpg tüketimini tam hesaplamadık ama 42 lt ile 450 km ye yakın yaptım ş.içinde.

uzun yolda da 120 130 la gittim o da 450 civarı. 90 100 le gitsem 550 yi bulurdu herhalde.

Saygılar...

tek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ksinlikle ciddiyim
fiyat ne olur vade yapiyormu
bide bagaj içine yassi tank monte edebiliyorlarmi

metpol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
portbagaj.jpg

Portbagaj bahsi geçiyor, biraz fazla yükleyince altında bombe oluşuyor, hatta çatlama falan olbiliyor. Bugün portbagajın altındaki kanallara çıta yaptırdım, artık yüklendiğinde en ufak bir bombe dahi olmuyor. kullananlara tavsiye ederim.

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ksinlikle ciddiyim
fiyat ne olur vade yapiyormu
bide bagaj içine yassi tank monte edebiliyorlarmi
ben 1550 ye taktırdıım.
150 peşin gerisi taksit

Erciyes iş merkezinde olgun lpg de taktırdım.Landirenzo Ankara distribitörü,bütün ankaraya buradan dağıtılıyor.İsterseniz sizin için iletişime geçerim

rifaz

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Selam ve iyi geceler arkadaşlar, tatil yörelerindeyim internet kısıtlı yazamadım uzun zamandır.Yeni katılan arkadaşlar hoş geldiniz.