Opel Zafira Kulubu

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sağollun. Bir inat ufak bir çıbanı ameliyat boyutuna getirmiş. Doktor dayı görmese ölecek neredeyse. Bazen yaşlılara söz dinletmek imkansız oluyor. :)

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslinda insanlar yaslandik ca cocuk lasiyor galiba..Allah hepimizin Atasina, dedesine, anasina, babasina, uzun ömür versin..

buralp41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar dün akşam arabayı kardeşimle bir güzel yıkadık çeşme başında su da bol zaman da yaklaşık yarım saat sürdü daha sonra kötü bir süpriz sağ arka kapı merkezi kilit ile ne kilitleniyor nede açılıyor anlamadım bakalım yarın bizim elektirikçiye bi gösterelim ne diyecek neyse kendinize iyi bakın eğer kısmet olursa bir gün hepimiz yaşlanıp ömrümüzü sürdüreceğiz herşeyin hayırlısı.....

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alper ne yaptiniz merkezi kilit isini ..ablamlarin omega sindada olmustu hemde yaklasik 6.yil önce Türkiyede izinde idik elektrikciye gittik bizim arabaya doganin antep malini takti ve seneye bozulursa geldiginizde yenisini takarim dedi..biz o antep mali dogan merkezi kilitle arabayi 5 yil kullandik satarken bile hic bir sorun yoktu yani bilmiyorum ama bir arastik orijinali o zaman hesaplamistik 10 katindan daha pahaliydi..

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alper hallede bildin mi? A kasalarda kapıda kilit pimi varmı bilmiyorum. Benim eski araçtda arka kapıların aksamı sık bozulurdu. ( bozarlardı ) Kapılar kilitliyken biri manuel olarak ( pimi çekerek ) kapıyı açınca mer.kilit motoru arıza yapabiliyor. Ben birkaç kere yaşadımda. :)

misyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mehaba arkadaşlar benimde zafira opc var ve süper gidiyo

[zafira çok güzel dizayn edilmiş bir aile otomobili ama benim zafira değişik hem aile aracı hemde spor bir araç aracın dışarıdan bakıldığı zaman normal opc bilmeyenler için konuşuyorum yolda çok yanılıyolar tabi karizmaları yerle bir oluyor bu da beni mutlu ediyor

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opc. Bu seferki olmadı ama bir sonrakine kısmet diyorum. Aramıza hoş geldiniz.
Araç ile ilgili bilgiler istesek. Gidişi, yol tutuşu, verdiği his...vb. Bu arada Bayrampaşa Bauhouse gelirmisiniz. Benim şu ana dek İstenbul da gördüğüm tek OPC orada gördüğümdü.

Son düzenleme: