opel vectra gt almayı düşünüyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

murat_celebi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel vectra a kasa gt almayı düşünüyorum ama ekotech mi doch mu alsam karar veremiyorum doch parçaları zor bulunuyor diye duydum ekotechden daha iyi olduğu söyleniyor ayrıca 93 model opel vectra a kasa 1.8 gl satıp 93 model a kasa gt almak mantıklımı yorumlarınızı bekliyorum.......:dil:

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence 96 model iyi bir cd almak daha mantıklı...en azından yeni kasa...yeni yenidir mantığı ile...

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne düşündüğünüze neden aracınızı sattığınıza bağlı ;) Yani mesela aracınızı performans istediğiniz için satıyo iseniz SFİ gt almak daha mantıklı ecotec GT ye gerek yok bence ;)

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel vectra a kasa gt almayı düşünüyorum ama ekotech mi doch mu alsam karar veremiyorum doch parçaları zor bulunuyor diye duydum ekotechden daha iyi olduğu söyleniyor ayrıca 93 model opel vectra a kasa 1.8 gl satıp 93 model a kasa gt almak mantıklımı yorumlarınızı bekliyorum.......:dil:

Bence uğraştığınıza, bilmediğiniz bir araç alma riskine değmez.
1.8 gl'nize binmeye devam edin daha yeni daha güzel bir araç hedefleyin :)

murat_celebi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne düşündüğünüze neden aracınızı sattığınıza bağlı ;) Yani mesela aracınızı performans istediğiniz için satıyo iseniz SFİ gt almak daha mantıklı ecotec GT ye gerek yok bence ;)

SFİ gt nin yedek parçaları kolay bulunurmu ankarada yedek parçaları zor bulunuyor diye duydum

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ankarada her türlü parçasını temin edebilirsiniz içiniz rahat olsun ;)