opel vectra c c2 almak ıstıyorum yardım

mustafa_ksu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
espq.jpg
şöyle diyim serdarcım benim aracım comfort aracımda esp tc control var arka park sensörü var önde yok oda takılabilinir zor bir şey değil 15 dakkalık iş.. koltuk ısıtma var (orjinalden) deri döşeme var (orjinalden) sunroof yok hava yastıkları zaten elegance comfort fark etmez standarttır
digital çift yönlü klimada öyle standart comfortla elegance da benim aracımda var en azından..
yükseklik derinlik ayarlı koltuklarım var sadece elektrikli değil
ışığa duyarlı ısıtmalı ve elektrik kumandalı aynalarım var oda sadece elektrlikli katlanır değil yani elle katlıycaksın tek fark o..
hırsızlığa karşı aydınlatma sistemimde var darbe sensörümde var hırsıza karşı..
otomatik fark yükseklik ayarını bilemiycem varmı yokmu o kadar gerekli bir şey olduğunu sanmıyorum otomatik değilsede manueldir neticede ama oda vardır..
ben aracımı böyle aldım opel odakdan bunların hiçbirini sonradan kendim takmadım benim sonradan tek takdığım şey xenon far oldu yukardaki donanıma ek olarak o kadar.. kısa+uzun+sis xenon yapdım.. saygılar sevgiler.

Comfort pakette orjinal deri döşeme,koltuk ısıtma,ESP ve TC olduğunu ilk defa duyuyorum. Muhtemelen sizin comfort özel donanımlıdır. yoksa standart comfortlarda bunlar yok diye biliyorum ?

Darkmoon arkadaşım eğer kendi albümünüzdeki arabanın göğsünden çekilmiş foftoğraf sizin araca aitse aracınızda ESP ve TC nin olmadığını söylemem gerekiyo. Çünkü ESP ve TC tuşlarının yeri boş görünüyor

Son düzenleme:

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Comfort pakette orjinal deri döşeme,kotuk ısıtma,ESP ve TC olduğunu ilk defa duyuyorum. Muhtemelen sizin comfort özel donanımlıdır. yoksa standart comfortlarda bunlar yok diye biliyorum ?

Darkmoon arkadaşım eğer kendi albümünüzdeki arabanın göğsünden çekilmiş foftoğraf sizin araca aitse aracınızda ESP ve TC nin olmadığını söylemem gerekiyo. Çünkü ESP ve TC tuşlarının yeri boş görünüyor

bizim araçlarda esp tc otomatik manuel devreden çıkmıyor ondan tuşu yok onun esp tuşunu ben ebaydan aldım taktırıcam

esp_t.jpg

benim göstergelerde tc nin ışığı yanıyor yukardaki gibi var yani

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

CDX Hastası

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ESP VE TC özellikleri yüksek motorlu vectralar hariç devre dışı bırakılamaz...Ben tuş takımlarını söyleyeyim...Radyo nun etrafına konumlandırılmış bu tuş takımlarından sürücüye göre soldan en üstte sürücü için koltuk ısıtma/havalandırma onun altında 4 lü ikaz lambası onun altında da park sensörünü dervreye alma ya da devreden çıkarma tuşu bulunur...Yine sürücünün konumuna göre radyonun sağ tarafına dizilmiş tuş takımlarından en üstte sürücü yanı koltuğu için ısıtma/havalandırma onun altında hırsızlığa karşı araç aydınlatma tuşu onun altında elektrikli arka perde açma kapama ve en altta da sport(esp yi devre dışı bırakma) tuşu yer alır...

Son düzenleme:

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ESP VE TC özellikleri yüksek motorlu vectralar hariç devre dışı bırakılamaz...Ben tuş takımlarını söyleyeyim...Radyo nun etrafına konumlandırılmış bu tuş takımlarından sürücüye göre soldan en üstte sürücü için koltuk ısıtma/havalandırma onun altında 4 lü ikaz lambası onun altında da park sensörünü dervreye alma ya da devreden çıkarma tuşu bulunur...Yine sürücünün konumuna göre radyonun sağ tarafına dizilmiş tuş takımlarından en üstte sürücü yanı koltuğu için ısıtma/havalandırma onun altında hırsızlığa karşı araç aydınlatma tuşu onun altında elektrikli arka perde açma kapama ve en altta da sport(esp yi devre dışı bırakma) tuşu yer alır...

onu bilmiyorum sormadım servise henüz daha aldımda uzun süredir evde duruyor aslında amacım tüm tuş takımını tedarik etmekdi alarm tuşu falan maksat panel dolu görünsün.. artık deaktif olmassada öyle süs diye durur panel dolu görünür..

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bence astra al gitmiyo vectralar 1,6lar

mustafa_ksu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gider gideeer ama götürmesini bilmek gerek.;) Ne demiş atalarımız "At Sahibine göre kişner":kop: