opel vectra c c2 almak ıstıyorum yardım

fırat ısık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:) slm opelcı akadaslar .bende astra g 2001 model elegance var aracımı satıp vectra c yada c2 almak ıstıyorum yardım cı olurmusun hanılerı erı tutuluyo hangı modellrı ını tafsıye edersınız hangı motor seceneğinı alyım tabı yakıt da benzınde sasmam bana vectra c bıde c2 hakkında bılgı verırsenız sevınırım bıde fıyat konusundada yardımcı olursanız sevınırım

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectranın en çok tutan satan modeli 1.6 sıdır vergiden dolayı v.b ikinci elde de hızlı gideri olan haliyle bu modelidir.. comfort ve elegance olmak üzere iki paket seçeneği vardır maddi durumuna göre birini seç derim hangisi diye bir şık yok çünki..

vectra c ile c2 arasında da büyük bir fark yok iç konsol hemen hemen aynı arkası aynı bir ön burnu değişik göstergeleri farklı birde c2 lede twinport motor kullanıldı..

gerisi seçim cebindeki parana göre sana kalmış

fırat ısık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizde kamyon yokda yerlı tofaş var ozaman .bakalıom arkdaslaropel egeme gıtcem arabyla ktakasda nekadar ıstıcekler arastırmalara basladım .bıde fıyatlarını oğrene bılırmıyım c ve c2 kasların ama alırsamda c2 kasa olur oda en azından makyajlı kasadır
yorumlarınızı beklıyorum arkadaslr

fırat ısık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bıde tıwınpor motorun ozellığı nedır yakıtta performansda

melonkolik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım almak istiyorsan kimsenin lafına bakma bende vectra c var 2006 model bende çok araştırrım almadan önce şimdi gayet memnunum.tek söylicem lpg li olanını al bin.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra ben arabayı sattığımda kafamdaki araçlardan biriydi millet kafamda seçdiğim tüm araçlara bir eksi buldu çamur attı alfa 156 sı acoordu v.b bir vectraya bir şey diyemediler her kezin vectra için dediği tek laf iyi güzel araba sağlamdır opelin amiral araçlarındandır tek ama denilen nokta benzini biraz fazla yakar her kezin tek ortak eksi olarak gördüğü nokta buydu.. bunun dışında ben vectra hakkında hiç bir ustadan servisden galericiden bir kötü olumsuz laf duymadım.. bindiğim süre zarfındada yaşamadım umarım yaşamamda..

vectra38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
LPG için Z16XE motorlar daha uyumludur.(2002-2006 modeller)
Temizini bulursanız kesinlikle tavsiye ederim.Pazarlıkta 1-2 bin lira için almamazlık yapıp da ucuz diye başka araç alırsanız başınız çok ağrır.Zİra vectranın sorunlusu sizi kronik hastalıklara boğabilir :D . Uzun lafın kısası , vectra iyi seçim temizi için 1-2 fazla verilebilir.(İmkan varsa elegance tercih edin ama olmazsa da birşey kaybetmezsiniz.)