opel vectra c c2 almak ıstıyorum yardım

CDX Hastası

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şöyle diyim serdarcım benim aracım comfort aracımda esp tc control var arka park sensörü var önde yok oda takılabilinir zor bir şey değil 15 dakkalık iş.. koltuk ısıtma var (orjinalden) deri döşeme var (orjinalden) sunroof yok hava yastıkları zaten elegance comfort fark etmez standarttır
digital çift yönlü klimada öyle standart comfortla elegance da benim aracımda var en azından..
yükseklik derinlik ayarlı koltuklarım var sadece elektrikli değil
ışığa duyarlı ısıtmalı ve elektrik kumandalı aynalarım var oda sadece elektrlikli katlanır değil yani elle katlıycaksın tek fark o..
hırsızlığa karşı aydınlatma sistemimde var darbe sensörümde var hırsıza karşı..
otomatik fark yükseklik ayarını bilemiycem varmı yokmu o kadar gerekli bir şey olduğunu sanmıyorum otomatik değilsede manueldir neticede ama oda vardır..
ben aracımı böyle aldım opel odakdan bunların hiçbirini sonradan kendim takmadım benim sonradan tek takdığım şey xenon far oldu yukardaki donanıma ek olarak o kadar.. kısa+uzun+sis xenon yapdım.. saygılar sevgiler.

Vallaha sen comfot donanımını küçümsediğimi falan mı sanmışsın bilmiyorum ama Hakan abi,0 araç alırken zaten üst donanım paketlerinin donanımlarından da araçlara ekletebilmek mümkün...Zaten senin aracın C2 kasa..Helal olsun kendi aracını iyi tanıyorsun ama diğer c2 lerle de mutlaka kendi aracını mukayese etmişsindir senin sahip olduğun donanımlara bütün c2 comfortlar sahip değil...Bu arada otomatik far yüksekliği,gösterge panelinin parlaklığını arttırmak için kullandığımız tuşun hemen altındadır.Eğer yoksa otomatiktir.Varsa da manueldir.

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2.0 turbolar çok yakar seri kullanımda 16 17 litre bile yakar

Emin misin, ben oldukça seri kullanıyorum daha 10 litreye bile ulaşamadım. Sen neye göre salladın bu rakamları..

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vallaha sen comfot donanımını küçümsediğimi falan mı sanmışsın bilmiyorum ama Hakan abi,0 araç alırken zaten üst donanım paketlerinin donanımlarından da araçlara ekletebilmek mümkün...Zaten senin aracın C2 kasa..Helal olsun kendi aracını iyi tanıyorsun ama diğer c2 lerle de mutlaka kendi aracını mukayese etmişsindir senin sahip olduğun donanımlara bütün c2 comfortlar sahip değil...Bu arada otomatik far yüksekliği,gösterge panelinin parlaklığını arttırmak için kullandığımız tuşun hemen altındadır.Eğer yoksa otomatiktir.Varsa da manueldir.

yok serdarcım olurmu hiç küçümsediğini tabiki düşünmedim sadece açıklama yapıyım dedim hani comfortlarda öyle bom boş değil onu anlatmaya çalışdım elegance comfortun biraz daha elektriklisi otomatiği olmuş onu demeye çalışdım yani aynı donanım comforttada var sadece comfortta manuel ise elegance da elektrikli misal koltuklar aynalar falan.. ama tabiki elegance çok güzel ve artılarıda var donanım olarak senin yardımcı olmaya çalışdığının farkındayım çokda güzel bilgiler fikirler veriyorsun.. evet bazı c2 lerde deri döşeme ve koltuk ısıtma yok onunda farkındayım gördüm yani bir kaç tane sanırım belli bir seri böyle gelmiş..

Son düzenleme:

OLcaytug

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dostum sana tavsiyem elegance alman yönünde.Ha yinede sen bilirsin.Ama şunu mutlaka söylemeliyim.3-5 fazla olsun ama sağlam olsun.Yani fiyattan kaçma bilgiğin sağlam arabayı al ilerde başın yanmasın.

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İşte bildiğim sağlam araç yok :D Pek niyetim olmasa da belki Corsa'mı satarsam 30liraya kadar bir araç bakabilirim :)

fırat ısık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelcı arkadaslar vectra c2 lerın fıyatları nedır bı bılgınız varmı

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracına donanımına km sine göre değişir o fiyatlar ama başladığı rakamla bittiği rakam bellidir yani en ucuzu ile en pahalısı arasındaki rakam..