Opel Vectra c angel eye beyaz

DjRize53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
reformtuning.com_OPEL_VECTRA_C_05-08_DEPO_ANGEL_EYE_FAR.jpg

selam millet...ben bu farlari aldim yanliz angelari sari yaniyor...buna istanbulda nerde beyaz ampül bulabilirim....yani angelar beyaz olsun istiyorum....yardimci olursaniz sevinirim...

Chaossx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aksaray küçüklangada bulamazsanız başkada yer bilmiyorum :D tampon eki,angel eyes gibi basit tuning parçaları orda yığınla var..Size ikişer adetten toplam 4 adet halka lazım..Angel dediğinz sarı olmamalı hakikaten..
Uygulamanın dezavantajı kapağı açıldıktan sonra düzgün kapasalar bile ,buğu olayına çözüm bulunamıyor..
Halkaların içine led döşetebilirseniz daha güzel görüntü alabilirsiniz..Aracımda mevcut,cep telefonuyla çekildiği için anlaşılmıyor ancak angellar,yuvarlak şekilde konumlandırılmış ledlerle yanıyor ve daha canlı.
188485_152229094840298_100001596244511_338502_4259514_n.jpg

DjRize53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
servisde bi söktürüp bakmam lazım...dediginiz gibi olursa yapmaya calısırım...sarı gercekten hoş durmuyor...inşallah bmw nin ki uyar bunlara...tskler..

miralay

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
eğer bildiğimiz angel far ise bunlar her bir halka da karşılıklı olmak üzere 4 adet dipsiz ampul var.tanesi 25 kuruş filandır herhalde. ki tahminimde sizin angellarda öyle.o yüzden farların arkasında ki siyah kapağı çıkarıp iyice bakın içine kabloları geri çekip ampullere ulaşın.bu beyaz ampuller bir çok elektrikçide var.sonuç olarak halkalarınız sarı değil içinde ki ampuller sarı...kolay gelsin.ki bu arada BMW nin angel soketleri uymuyordu astra h lere.ama vectrayı bilemem

DjRize53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen öyle...benim halkalar sari degil iclerinde 4er ampül var...ama sari renkde...neyse yakin zamanda sanayilerde bakmak lazim...tskler...

DjRize53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar sonunda angelari led yaptim...toplam 16 tane dipsiz en kücük ledlerden aldim...servisde baya ugrastilar takmak icin ve sol far nedense ariza isigi verdi...bunun cözümü de konvertör veya araya bir sari dipsiz ampül takmak...sonuc ortada...

Ekli dosyalar

• P3100433.jpg
    P3100433.jpg
    72.1 KB · Görüntüleme: 68

Leonlior

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm lar. Bende aracıma yeni depo marka angel far aldım. Merak ettiğim şey bu ledler patlayınca değişimi için farı açmak gerekiyormu? Siz renk değişimi işlemini yaptırırken farı açtırdınızmı yoksa farın arkasından halledebildinizmi?

elninofatih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaç model 2006 mı

ben de aracıma angel far raktırmayı dusunuyorum ama benım arac 2005 c kasa sanırım sızınkı 2006 gsalıba. bizimkilere olmuyor o değil mi