Opel vectra 2.0 Satın almak

muhammet77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yasin bazılarının gözünde otomatik vites illaki çok fazla yakar o nedenle de tüketim rakamlarını ortaya koyunca "hadi be" derler. Ben 22 senelik 2000 cc lik ihtiyarla uzun yolda 100 km de 7 litre civarında benzin yakıyorum (yeri gelir yavaş yeri gelir hızlı giderim, ara ara rampalarda ve sollamalarda sport tuşunu da kullanırım, yani az yakacak diye kendimi asla kasmam) inanmıyorlar.

"hadi be" demeyi benim için söylediysen şaşırmaktan tabi ki haklıyım..bu arada benim arabam da otomatik ve mesajda belirttiğim 97 araç ta otomatik vites..uzun yolda benim de yakıtım o seviyelerde..ben şehiriçi için söyledim

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
"hadi be" demeyi benim için söylediysen şaşırmaktan tabi ki haklıyım..bu arada benim arabam da otomatik ve mesajda belirttiğim 97 araç ta otomatik vites..uzun yolda benim de yakıtım o seviyelerde..ben şehiriçi için söyledim
Ben hem manuel hem de otomatik vitesli araç kullanıyorum, 22 yaşındaki otomatik aracımızı satıp biraz daha yüksek model başka bir otomatik araç almak istiyoruz. Yakıt konusunda söylediğim "hadi be" sözüne gelince; Ülkemizdeki otomatik vitesli araçlar hakkındaki yanlış intibadan bahsetmeye çalışmıştım ama görüyorum ki yanlış anlaşılmışım :(. Benim zoruma giden hayatlarında hiç otomatik vitesli araç kullanmamış, D'nin N'nin ne olduğunu bile bilmeyen kişiler nedense otomatik vitesi kötülemek için resmen roman yazarlar, lafım otomatik vitesin fazla yakıt tüketmediğine inanmayan, bu araçları ekonomik görmeyenlere idi.

muhammet77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben hem manuel hem de otomatik vitesli araç kullanıyorum, 22 yaşındaki otomatik aracımızı satıp biraz daha yüksek model başka bir otomatik araç almak istiyoruz. Yakıt konusunda söylediğim "hadi be" sözüne gelince; Ülkemizdeki otomatik vitesli araçlar hakkındaki yanlış intibadan bahsetmeye çalışmıştım ama görüyorum ki yanlış anlaşılmışım :(. Benim zoruma giden hayatlarında hiç otomatik vitesli araç kullanmamış, D'nin N'nin ne olduğunu bile bilmeyen kişiler nedense otomatik vitesi kötülemek için resmen roman yazarlar, lafım otomatik vitesin fazla yakıt tüketmediğine inanmayan, bu araçları ekonomik görmeyenlere idi.

evet çevremde öyle insanlar var bende onlardan muzdaripim..hiç otomatik vitesi bilmiyorlar hem de sallıyorlar..neyse

orucreis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buradaki tüm sanayi tayfa opel'den uzak durmam konusunda öneride bulunuyorlar :D ondan kafa karışmasına neden oluyor...

sevgili kardeşim araba bilene sorulmaz binene sorulur. zira Türk milleti olarak bizler herşeyi çok biliriz çok iyi biliriz. hayatında bir kere ecotech yazısı gören usta kendini vectra kompetanı sanıp ahkam keser. karar tabii ki senin ama opelden uzak dur diyenler halt etmiş. bu konudaki doğru yorum yorgun opelden uzak dur olabilirdi. ki bu sadece opellere has bir durum değil yorgun araba markası ne olursa olsun seni sanayiden çıkarmaz. göz yaşını dindiremezsin. o yüzdendir ki 3-5 fazla ver alırken dirisini al diye yorumlar yapıldı.

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bende vectrama hakkını isteyince kızıyorlar :) iyi araba iyi para ......

OnUr_SofiA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabanın yorgunluğuda kullanıcıya göre değişir. Vectra kullanmasamda çevrede gördüğüm bazı vectralar var. Araba 10 küsür yaşında ama sanki 2 3 gün önce bayiden çıkarmış gibi. Kimi vectralarda var gördüğünde 96 97 model değilde 76 77 model dersin. Bakımları yapılmış yorulmamış temiz bir opel evladiyelik araçtır..

vectra_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabanın yorgunluğuda kullanıcıya göre değişir. Vectra kullanmasamda çevrede gördüğüm bazı vectralar var. Araba 10 küsür yaşında ama sanki 2 3 gün önce bayiden çıkarmış gibi. Kimi vectralarda var gördüğünde 96 97 model değilde 76 77 model dersin. Bakımları yapılmış yorulmamış temiz bir opel evladiyelik araçtır..
Aynen katılıyorum.Mesela ben arabamı bir kaç ay önce ilk sahibinden aldım,
arabanın stepnesi hiç kullanılmamış
içinde sigara içilmemiş
koltuklarda yıpranma yok
137000 km'de ( ortalama yılda 10000 km )
kaportada değişeni bırak lokal boya bile yok
ve bu araba 14 yaşında
ben kendimi böyle bir araba bulduğum için çok şanslı hissediyorum.Umarım sizede istediğiniz gibi bir araç nasip olur.

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Otomatik vites vectra b ye bayılıyorum. Sürüşü, gidişi, duruşu, yakıtı herşeyiyle harika maşallah Almanlar harika iş becermiş, otomatiği kötüleyenler bilmedikleri için kötülüyor, binen kullanan birdaha vazgeçemiyor ( benim gibi )

zwitter26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sevgili kardeşim araba bilene sorulmaz binene sorulur. zira Türk milleti olarak bizler herşeyi çok biliriz çok iyi biliriz. hayatında bir kere ecotech yazısı gören usta kendini vectra kompetanı sanıp ahkam keser. karar tabii ki senin ama opelden uzak dur diyenler halt etmiş. bu konudaki doğru yorum yorgun opelden uzak dur olabilirdi. ki bu sadece opellere has bir durum değil yorgun araba markası ne olursa olsun seni sanayiden çıkarmaz. göz yaşını dindiremezsin. o yüzdendir ki 3-5 fazla ver alırken dirisini al diye yorumlar yapıldı.

zaten öyle abi , o sebepten dolayı forumda yeni olmama karşın opel heveslisi biri olarak yazmak istedim ama çevredeki herkes " opel abi " diyolar.Ama ben alıcam opel herşeyi hazırladım araştırıyorum bir opelci olarak gerekiyorsa telefonlaşalım abi.1 kere olsun adam akıllı olsun hesabı.tşkler abi bilgi ve desteğin için :bir:

orucreis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten öyle abi , o sebepten dolayı forumda yeni olmama karşın opel heveslisi biri olarak yazmak istedim ama çevredeki herkes " opel abi " diyolar.Ama ben alıcam opel herşeyi hazırladım araştırıyorum bir opelci olarak gerekiyorsa telefonlaşalım abi.1 kere olsun adam akıllı olsun hesabı.tşkler abi bilgi ve desteğin için :bir:

ankarada opel garage miz var bir tane. sahibi hakan bey. aynı zamanda forumunda sponsorlarından biri. bulduğun aracın ekspertizini mutlaka kendisine yaptır.