Opel vectra 2.0 Satın almak

6868

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şuan Kullandığım Araç 315 000 Km de ve inanın çukurlarda ses yok denecek kadar az 70 000 km de ki araç kadar temiz bakımlı bir araç otomatik vites birde oda güzel bakımları eksiksiz yapılmış gecikme yapmadan yapılmış daha önce 100 150 bin km arası araçlarım oldu yan yana koysak şuanki araç 90 000 demezsiniz servis bakımlı olması servis kaydı varsa korkma devamlılık önemli ne yağ yakma var ne bir şey motorda açılmamış henüz sanırsam 600 000 kadarda açılmaz

Km den Korkma orjinal ise sorun yok piyasada km düşüürülmüş araç kaynıyor neden se hepsi 120 180 bin arası bazılarıda abartmış 80 90 bin diyen var
dikkatli olun oynanmış ömrü nerde ise bitmiş araç sizi bezdirir marka ne olursa olsun vectra ya has bir durum değil
geçen sene B2 2000 model 215 000 de sattım oda çok temiz idi inşallah Temiz Bulursunuz LPG De Ş.içi Makul değerlerde yakar uzun yolda da yakıt iyidir

uzman270

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben 3.09.2012 de aydın dan izmire gidip geldim 270 km yol yaptım 50 tl gaz yaktım arabam 2.0 vectra b kasa cd otomatik şanzıman km 160.000 dir denemek isteyen varsa yanıma gelsin beraber deniyelim (inanmayana sözüm) ve içinde 5 kişi 2 tane 6 ayşında çoçuk var...işte vectra gerçegi aracım 1996 dır ...harika bir uçak

uzman270

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bir konu daha deyinmek istiyorum otmatik şanzıman manuel şanzımandan daha az yakıt tüketiyor saygılarımla

uzman270

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen öyle

:maden:

TLGa35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
10sindirgiliyiz.tr.gg
BEnim düştüğüm hallere düşme opel alırken yanında arabadan anlayan birisi kesinlikle olsun motoru iyice incelesin birde arabayı görüpte alma önce bin arabaya sür,aracın sesine felan iyi bak,birisinin tavsiyesiyle araç alma pişman olursun birde expertize sokarsan tamam

Rotweiler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.azmiallusoglu.com
2.0 çok tüketir diyen cahiller piaysada hırla...
1 yükü iki ökz mü kolay çeker? Tek öküz mü? 1.6 ve 2.0 kasalar arasında 75-90 kilo fark var. Azıcık fizik bilen hesabı zaten yapar.

Aracım ortalama 44 LT LPG alıyor. Şehir içi işe-git gel ortalama 600 KM yol yapıyorum. Bu da 13 LT civarı bir LPG eder. Benzinde durum çok farklı. Efendi gibi sürüşlerde 7,5-8,5 litreleri gördüm. Her türlü de ispat ederim.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2.0 çok tüketir diyen cahiller piaysada hırla...
1 yükü iki ökz mü kolay çeker? Tek öküz mü? 1.6 ve 2.0 kasalar arasında 75-90 kilo fark var. Azıcık fizik bilen hesabı zaten yapar.

Aracım ortalama 44 LT LPG alıyor. Şehir içi işe-git gel ortalama 600 KM yol yapıyorum. Bu da 13 LT civarı bir LPG eder. Benzinde durum çok farklı. Efendi gibi sürüşlerde 7,5-8,5 litreleri gördüm. Her türlü de ispat ederim.

400 km olmasın o?

btlufk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar ;

Foruma yeni katılarak ve 1 haftalık sürede inş opel vectra 2.0 almayı düşünüyorum.Bu konuda bana tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum :) . her türlü arabaya baktım fakat gönlümden hep opel geçiyor.Yakıt tüketimi hakkında önceki konularıda okuduğum gibi gözümü korkuttular 35-40krş yakar gibisinden bunun 2.0 motorlarda gerçeklik payı var mı yoksa kıskandıkları için mi bu şekilde konuşuyorlar :) bu konuda öneri ve eleştirilerinizi bekliyorum dokugu olmasin parcalarina dikkat et GM orjinal parca markasidir opelin delme takma bi arac olmasin korkma al