Opel vectra 2.0 Satın almak

zwitter26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben vakti zamanın bir vectra almıştım bilen arkadaşlar bilir anamdan emdiğim süt burnumdan geldi motor tut şanzumana kılı tüyü bir araba parası daha harcadım en son vahim bir trafik kazasında paralandı ama ben içinden sağlam çıktım o kazalı hali ile 8250 satmıştım 98 full vectraydı deri döşeme sanroof koltuk ısıtma falan herşey vardı yani benden alan kaportacı toplamış bir muddet bindikten sonra 2 hafta önce 13.5 sattı .en son ş.içinde ortalama 30 krş falan yakıyordu.sen sen ol iyice baktırmadan alma içine sinmeden araba almak için alma yoksa bu forumda çok yardım diye başlık atarsın .

ilgi ve öneri için tşk ederim.Şuan eskişehir piyasasında 1.ci el 98 vectra buldum 108 binde ve tüpsüz.Alacağım kişiyle anlaşma varırsam düşüneceği ama farklı fiyatlarada bakmak lazım kaporta olarak babam kaportacı olduğu için sıkıntı yok ama motoruna içine dışına herşeyine baktırmak lazım yakın çevre opelci arkadaşlar var onlarında görmesi lazım bakalım hayırlısı diyorum.

zwitter26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burada şu var bi ara gerçekten opel'den sogutmuşlardı.Yok çok yakıyor yok alma şu var bu var.Fakat burada opeli kullanan 1.elden sözleri duymak insanda heyecan yaratıyor ama en önemlisi kontrollü almak vereceğimiz para 15-16 olunca emeklerinde boşa gitmesini istemiyor.

zwitter26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra olacaksa mutlaka 2.0 olmalı bence.Güçten ödün vermeden düşük yakıt tüketmek istiyorsan vectra 2.0 iyi seçim.Temiz bir vectra tadından yenmez.2 yıl önce orjinal bir vectra aldım.Sağlam olsun diye triger setini değiştirdim alır almaz.Son olarak ön ve arka takım parçalarını değiştirdim.Ustam bu arabayla en az 50000 km arkana bakma dedi.Vectra pazardan karpuz alınır gibi alınmaz.Mutlaka iyi bir ekspertiz yaptır derim.

farklı illerde satışı nasıldır bilmiyorum ama eskişehir piyasasında yavaş bir pazarı var araba pazarını genelde dolaşıyorum.karpuz gibi alınıp satılmadığı kesin yada herkes opele binemiyor :p

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biraz fazla para ver sağlam, düzgün bir araç al keyfine bak. yalnız opel'ler km bilgisini beyne kaydetmiyor. 98 model 108 bin km'de aracı iyi incelemek lazım ;)
ibrahim aracını değiştirirken 96 model boya değişen olmayan aracını 170 bin km'de 16500'e galeriye verdi... 15000 liraya 98 model hemde 108bin km'de almak ya çok büyük şanstır yada gerisi şansa kalmıştır ;)

orucreis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
farklı illerde satışı nasıldır bilmiyorum ama eskişehir piyasasında yavaş bir pazarı var araba pazarını genelde dolaşıyorum.karpuz gibi alınıp satılmadığı kesin yada herkes opele binemiyor :p

ankaraya gelin burada mutlaka istediğiniz gibi bir araç bulursunuz. bulamazsanız benim cdxi veririm size :D

muhammet77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şehir içinde 80 tllik lpg ile 330 km yol yapabiliyorum.

benim simit depom 33 litre gaz alıyor..litresi ortalama 2.40 civarında istanbul da yaşıyorum ve şehiriçi 240 en fazla 250 km yapıyorum..aynı arabanın bir üst yani 97 modeli var eniştemde o da benden biraz fazla yapıyor çünkü deposu biraz daha fazla alıyor..sizin ki gibi bir rakam hiç görmemiştim doğrusu..

orucreis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim simit depom 33 litre gaz alıyor..litresi ortalama 2.40 civarında istanbul da yaşıyorum ve şehiriçi 240 en fazla 250 km yapıyorum..aynı arabanın bir üst yani 97 modeli var eniştemde o da benden biraz fazla yapıyor çünkü deposu biraz daha fazla alıyor..sizin ki gibi bir rakam hiç görmemiştim doğrusu..

duyanlar inanmıyor. :)
80 tl lik lpg yi 2,19 dan shell den aldım. agresif kullanmam. aracım otomatik olduğu için gaz pedalı ile vites değiştiriyorum. sport butonunu dahi kullanmam gaza gelen bir mizacım yoktur.

lpg kitim lovato. son derece memnunum. lpg enjektörlerinden gelen çıt çıt sesi nerede ise yok gibi. performans olarak da hisedilir bir kayıp söz konusu değil.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
duyanlar inanmıyor. :)
80 tl lik lpg yi 2,19 dan shell den aldım. agresif kullanmam. aracım otomatik olduğu için gaz pedalı ile vites değiştiriyorum. sport butonunu dahi kullanmam gaza gelen bir mizacım yoktur.

lpg kitim lovato. son derece memnunum. lpg enjektörlerinden gelen çıt çıt sesi nerede ise yok gibi. performans olarak da hisedilir bir kayıp söz konusu değil.

Yasin bazılarının gözünde otomatik vites illaki çok fazla yakar o nedenle de tüketim rakamlarını ortaya koyunca "hadi be" derler. Ben 22 senelik 2000 cc lik ihtiyarla uzun yolda 100 km de 7 litre civarında benzin yakıyorum (yeri gelir yavaş yeri gelir hızlı giderim, ara ara rampalarda ve sollamalarda sport tuşunu da kullanırım, yani az yakacak diye kendimi asla kasmam) inanmıyorlar.

zwitter26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biraz fazla para ver sağlam, düzgün bir araç al keyfine bak. yalnız opel'ler km bilgisini beyne kaydetmiyor. 98 model 108 bin km'de aracı iyi incelemek lazım ;)
ibrahim aracını değiştirirken 96 model boya değişen olmayan aracını 170 bin km'de 16500'e galeriye verdi... 15000 liraya 98 model hemde 108bin km'de almak ya çok büyük şanstır yada gerisi şansa kalmıştır ;)

tabiki aldıktan sonra tüm servis ve sanayi'yi gezmek lazım :)