Opel uzatılmış garanti hakkında

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com
Ynt: Opel uzatılmış garanti hakkında

daha once de yazdım adam demekki markasına o kadar guveniyor ki 6 yıl garanti veriyor.... hic mi guvenmiyorsun kalitene be  walll

bahadirusta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bence markaya güvenle alakalı bir durum değil çünkü hyundai markasıda 6 yıl garanti veriyor ama opel saçtan tutun diğer aksamlara kadar daha kaliteli mal ve işçilik kullanıyor olay tamamen pazar payı ve müşteri kapabilmek amaçlı opelin zaten türkiyede oturmuş bir müşteri yapısı olduğundan ekstra maliyet gerektirecek uzun yıllar garanti vermeye gerek duymuyor ama satış rakamları ve pazar payı düşse derhal yapacaklarına da eminim..

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

bahadirusta link' Alıntı:
bence markaya güvenle alakalı bir durum değil çünkü hyundai markasıda 6 yıl garanti veriyor ama opel saçtan tutun diğer aksamlara kadar daha kaliteli mal ve işçilik kullanıyor olay tamamen pazar payı ve müşteri kapabilmek amaçlı opelin zaten türkiyede oturmuş bir müşteri yapısı olduğundan ekstra maliyet gerektirecek uzun yıllar garanti vermeye gerek duymuyor ama satış rakamları ve pazar payı düşse derhal yapacaklarına da eminim..

6 yıl garanti diyince aklıma toyota ve honda geliyor...  011zaa

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yazılanları okudum ama karar veremedim. acaba aramızda artı garanti yaptıran var mı? yada yaptırmayanlar neden yaptırmadı? aslında pek düşüneceğim bir şey değildi artı garanti ancak forumda arkadaşların yaşadığı bir çok problem var genelde garanti kapsamında çözülmüş. aynı yada benzer sorunlar aracın normal garantisi bittikten sonra da yaşanabilir. çünkü görünen o ki çok nadir görünen sorunlar değil. bu durumda artı garanti avantaj olur mu acaba? ne dersiniz?

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
yazılanları okudum ama karar veremedim. acaba aramızda artı garanti yaptıran var mı? yada yaptırmayanlar neden yaptırmadı? aslında pek düşüneceğim bir şey değildi artı garanti ancak forumda arkadaşların yaşadığı bir çok problem var genelde garanti kapsamında çözülmüş. aynı yada benzer sorunlar aracın normal garantisi bittikten sonra da yaşanabilir. çünkü görünen o ki çok nadir görünen sorunlar değil. bu durumda artı garanti avantaj olur mu acaba? ne dersiniz?
kesinlikle yaptırma  çünkü opelin artı garantisi  fasa fiso  resmen para tuzağı !!!  kendisi garanti vermiyor zaten sigorta şirketine yaptıryor, diğer markaların uzatılmış garantisi gibi  değil.  sakın bulaşmayın o işe paranızı çöep atarsınız. bu konuda donanımda ve sanırım burdada baya yazıp çizmiştik

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

avukatakın link' Alıntı:
[quote author=hllb link=topic=52.msg16214#msg16214 date=1300262449]
kesinlikle yaptırma  çünkü opelin artı garantisi  fasa fiso  resmen para tuzağı !!!   kendisi garanti vermiyor zaten sigorta şirketine yaptıryor, diğer markaların uzatılmış garantisi gibi  değil.  sakın bulaşmayın o işe paranızı çöep atarsınız. bu konuda donanımda ve sanırım burdada baya yazıp çizmiştik
[/quote]
uyarın için teşekkürler akın hocam yaptırmıyayım ozaman verdiğim paraya değmez.

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
[quote author=avukatakın link=topic=52.msg16237#msg16237 date=1300267607]
[quote author=hllb link=topic=52.msg16214#msg16214 date=1300262449]
kesinlikle yaptırma  çünkü opelin artı garantisi  fasa fiso  resmen para tuzağı !!!  kendisi garanti vermiyor zaten sigorta şirketine yaptıryor, diğer markaların uzatılmış garantisi gibi  değil.  sakın bulaşmayın o işe paranızı çöep atarsınız. bu konuda donanımda ve sanırım burdada baya yazıp çizmiştik
[/quote]
uyarın için teşekkürler akın hocam yaptırmıyayım ozaman verdiğim paraya değmez.
[/quote]
aynen öyle hocam. para verme sakın o garantiye.