Opel Tigra ( İlk Arabam )

yigitekimdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tamindir.com
yav metalik tarçın gibi olan hoşuma gitti :) hatta tüm tigra ilanlarına şöyle bir göz attım denilebilir...

arka koltuklar çok rahat gibi görünüyor hakikatten öylemidir ???
piyasası kuvvetlimidir ? alınıp toplanıp satılırmı ?? bak ilgi duydum birden tigra ya...

Arka koltuklar 1.65'ten ufak olanlar için rahat, gerisi için eziyet.

Piyasası zayıf, alınıp toplanıp satılır ama 1-2 milyar zarar garanti :)

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
yok artık ****(mod tarafından düzenlenmiştir) arabasına ilgi duymak ??? senin gibi bir beyaz atletli tır şoförüne yakıştı mı be abi :D

Forumdaki, Tigra sahiplerinin şikayet reportları üzerine, kullanıcıya Opel Tigra sahiplerine hakaretten 3 gün no-post cezası verilmiştir.

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gördüğüm kadarıyla birileri uzamış :D
bu arada beyaz atlet giymiyorum siyah bisiklet üstüne gömlek tercihim olur ;):D

ya yiğit :D:D allah iyiliğini versin...1-2 bin zarar garanti :D:D:D

merakım ilan versen bir haftada 15 favoriye felan girermi ??

ya ben nası aramadım seni izmir e geldiğimde 4 gün forum bornova da kaldım...
bi kurcalar merakımı giderirdim...cidden bi ilgim var şuan tigra ya karşı,hele tarçın renginden sonra...

yigitekimdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tamindir.com

bi kurcalar merakımı giderirdim...cidden bi ilgim var şuan tigra ya karşı,hele tarçın renginden sonra...

Valla gelirsen ses et hocam ayarlarız her türlü sıkıntı değil hiç biz hep burdayız :)

Tigra'nın sorunu aslında temizini hiç bir koşulda bulamamak. Mesela Astra GSi, Vectra V6, Calibra gibi arabalarına gözü gibi bakan, klasik görüp ilgilenen adam çok ama Tigra kullanıcılarından sadece 2 kişi gördüm Tigra'sına bu derecede bakan.

Dolayısıyla aldığın Tigra'nın çürük olacağı hep garanti. Aynısı bende de var işte 9'a aldım şu an 14'te. Ha adam oldu mu oldu tıkır tıkır araç ama keyfen toparlamaya devam edicem desen bi 10 daha harcarsın full boyatma falan derken.

Bu nedenle alıp satmalık değil de daha çok hafifliği ve motorun hacmi nedeniyle tercih edilebilecek, aynı zamanda şehir içinde şekil görünüp park yeri sıkıntısı da olmayacak bir binimlik araç olarak görünebilir. Sürücü hariç 950 kilo araba, 1600 motor 106 beygir var ve bu nedenle çoğu kişi için performansı yeterli. Mantzel, yazılım, headers, egzoz falan derken 130 beygir zorlanır.

Ha ilan vermeyi denedim öylesine keyfine, 3-5 kişi de aradı ama arayanlar hep 10 lira civarına çekmeye çalıştılar fiyatı ben de kapattım geçtim. Aman aman bir ilgi yok açıkçası araca.

Hatta Tigra'nın detaylarına bakıcam dersen galerisi şöyle: http://imgur.com/a/ML027

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yav opel arabasının ofsaytı vur tekmeyi yürüsün değil...illaki bi arıza yaptımı onu giderecen,idare etsin gibi veya aman of öyle yürüsün olmuyor...:)
bir iki gündür biraz inceliyorumda pratik bi araba gibi geliyor,birde tırmanma yarışında çok güzel iş yapar...olaki öyle bir iş yapacak olsam sefil palio punto ya fiesta vs. yapacağıma ilk aklıma gelen araba tigra 2. saxo olur..

azcık kafayı taktım gibi

yigitekimdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tamindir.com
yav opel arabasının ofsaytı vur tekmeyi yürüsün değil...illaki bi arıza yaptımı onu giderecen,idare etsin gibi veya aman of öyle yürüsün olmuyor...:)
bir iki gündür biraz inceliyorumda pratik bi araba gibi geliyor,birde tırmanma yarışında çok güzel iş yapar...olaki öyle bir iş yapacak olsam sefil palio punto ya fiesta vs. yapacağıma ilk aklıma gelen araba tigra 2. saxo olur..

azcık kafayı taktım gibi

Şu hali yarışlara pek gitmez ama biraz alçaltıp 195'lik lastik takılırsa gider. Zira yol tutuşu çok iyi sayılmaz, bilhassa arkayı çok kolay salan bir araç çünkü arka taraf çok hafif, koltuk bile yok sayılır. Birini arka koltuğa oturtunca baya değişiyor yol tutuşu. :D

37LK007

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelim.net

Bende kamyon şoförüyüm al kardeş sıkıntı yok :D