Opel Servise Çağırdı Bakım hk.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opel Servise Çağırdı Bakım hk.

Erim kardeşim mesele bakım km si değil mesele yıl :) evet haklısın ben de fena taktım kafama bu durumu ama yapacak bişey yok! Öyleki tüm firmalarda durum aynı! 2014 ekim ayında bitecek firma garantisi o zamana kadar sıkacaz.. :)

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben kendi yağımı kendim götürsem fiyatta bunu düşerler mi?bir de hangi yağı tavsiye ediyorsunuz.GM nin yağını inatla kullanmayacam.Tavsiye ettiğiniz yağlar neler?

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
ben kendi yağımı kendim götürsem fiyatta bunu düşerler mi?bir de hangi yağı tavsiye ediyorsunuz.GM nin yağını inatla kullanmayacam.Tavsiye ettiğiniz yağlar neler?
kendi yagini goturme malesef yok arkadasim yoksa servis nerden bindirecek.
Mobil1 ESP formula 5/30 iyidir

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
ben bu yağdan memnun değilim.viteste takılma sıkıntısıyla 2 kez servise başvurdum.kendi yağımı kullanmak benim hakkım diye düşünüyorum yanılıyor muyum?

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
ben bu yağdan memnun değilim.viteste takılma sıkıntısıyla 2 kez servise başvurdum.kendi yağımı kullanmak benim hakkım diye düşünüyorum yanılıyor muyum?

Erim vites geçmemesi şanzuman yağıyla alakalı. Bu arada servis 5 lt yağ için 140₺ para alıyor işçilik hariç

faruk4143

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
Önceki sayfalarda da belirttiğim gibi servis 120 lira düşeceğini söyledi kendi yağımı götürdüğümde. 4.5 litre alıyormuş yarım litresini geri verecekler. Mobil 1 esp formula kullanacağım. Memnun kaldığım bir yağ. 2 servise sordum ikisi de kendi yağınızı getirebilirsiniz dedi.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yavuzozkan link' Alıntı:
Erim vites geçmemesi şanzuman yağıyla alakalı. Bu arada servis 5 lt yağ için 140₺ para alıyor işçilik hariç
normalde yağlar 70-80 lira servis 140 mı alıyor :D ???bu opel gerçekten hırsız.ben mobil koymak istiyorum GM nin yağından memnun kalmadım.benim arabama kimse zorla memnun kalmadıgım bir yağ koyamaz.bu opelle sonum mahkemelik olacak gibi.gitsem kazanacagımdan da adım kadar eminim.adamı zorla bu işlerle ugrastıracaklar

faruk4143

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
normalde yağlar 70-80 lira servis 140 mı alıyor :D ???bu opel gerçekten hırsız.ben mobil koymak istiyorum GM nin yağından memnun kalmadım.benim arabama kimse zorla memnun kalmadıgım bir yağ koyamaz.bu opelle sonum mahkemelik olacak gibi.gitsem kazanacagımdan da adım kadar eminim.adamı zorla bu işlerle ugrastıracaklar
Opelin koyduğu yağ ne kadardır bilmiyorum ama 140 lira olmadığı kesin. Benim 15000 bakımında koyduracağım mobil 1 esp formula 5-30  4 litresi 100 lira civarı 1 litresi ise 30 lira civarı. Yani kafa kafaya geliyor ama arada yağ farkı var tabi.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

faruk4143 link' Alıntı:
Opelin koyduğu yağ ne kadardır bilmiyorum ama 140 lira olmadığı kesin. Benim 15000 bakımında koyduracağım mobil 1 esp formula 5-30  4 litresi 100 lira civarı 1 litresi ise 30 lira civarı. Yani kafa kafaya geliyor ama arada yağ farkı var tabi.
kafa kafaya geliyor ama GM nin yağı nerde mobilin yağı nerde.gm 140sa mobil 240 olmalı...

goxb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
Dediğiniz yağı koymuyorlar diye mi mahkemeye vereceksiniz?