Opel Odakta Yaşadıklarım

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Paramedic link' Alıntı:
Bu forum neden var ? Sadece memnuniyetimizi paylaşıp birilerini övmek için varsa şayet özür dilerim yanlış yerde yanlıs konu açmışım.
Bu sözlerinize katilmiyorum kimse size neden konu actiniz dedimi..?
Veya konunuzu silip mudahale ettikmi..?
Aksine hatirlarsaniz sizin icin tarikla konusup hatalarini telafi etmeleri icin bi zemin hazirlamistim ama istemediniz.
Sonucta odak bizim babamizin yeri degil+hiçbi cikarimizda yok.
Burasi mahkeme degil kimin iyi kimin kötu kimin hatali kimin hatasiz olduguna biz karar veremeyiz.
Şimdi sizde bize haksizlik ediyorsunuz. Siz yasadiginiz problemi dile getirdiniz diger arkadaslarda memnuniyetlerini dile getirmisler bunun neresi yanlis.
yanlis anlamayin sizin yerinizde belki bende olsam servis ve tarik icin ayni seyleri dusunurdum ama bunu foruma maal etmeniz yanliş.

Selcuk17

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Bülent bey. Yanliş anlaşıldığım için özür dilerim. Bu durumu foruma mal etmek gibi bir durum asla söz konusu olamaz. Tarafsız olduğunuzu zaten konuyu silmeyerek ispatladınız. İyi niyetinizden şüphem yok şayet bunu zaten ispatladınız. Benim tepkim foruma değil arkadaşlaraydı. Yanlış olan ne biliyormusunuz. Ben olumsuzlukları yazdıkca aksini ispatlar tarzda yorum yapılması. Bu yazilanlar sorunumun çözümünden çok üzerinin kapatılmasına neden olmaktadır. Bana tarık beyi anlatıyorlar ama buna gerek yok şayet ben kendisini zaten onlardan daha iyi tanıyorum. Şu yazılan onca yazıdan Tarık bey hakkında hakaret veyahutta kücük düsürücü tek bir kelime yazdımmı ? Bende Aptal bir insan değilim elbetteki onca yaşadığım sorunun asıl sorumlusu Tarık bey dir demiyorum. Bunda servis çalışanlarının sorumsuzluğuda mevcut Opel odak ın müsteri odaklı değil para odaklı olmasıda söz konusudur. Bir önceki yazımda da belirtim. Ben ustayı şefi tanımam. Benim tanıdığim tek adam Tarık beydir ve haliyle onu konuşmayarak kimi neyi konuşacağım. Ayrıca konunun bütününü okuduğunuz da zaten tepkimin foruma olmadığınıda anlamış olmaniz gerekiyor.

Selcuk17

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Rica ediyorum artık olumlu olumsuz kimse birşey yazsın istemiyorum. Belliki ben isyan ettikçe bu isyani bastırmak için birileri çıkacak. Bunu forum sayfasinda yapmak tartışmak istemiyorum. Yeride burası değil bununda farkındayım. Ben yediğim kazığı sineye çektiğimi yazdım zaten. Amacım forum üyelerini yaşadıklarım konusunda uyarmak bilgi sahibi olmalarını sağlamak ve bundan sonra servise gittiklerinde daha dikkatli olmalarını sağlamak. Ama bakıyorum da bu durum bir çok kişi için önemli değil. Bence bir tepki de bu olanlara göstermelisiniz.

Selcuk17

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Ve son kez yazıyorum. Sileceğimin bozuk olması, Arabanın her yerinde hare olması, Kapıların ip atmış olması, Motor temizliği yaptırmış olup motorun kaputunun dahi açılmayarak temizlemmemiş olmasına rağmen hala yok Opel odak bunu yapmaz Tarık bunu yapmaz diyorsanız. Söyleyecek hiç birşeyim yok. Saygı ve sevgilerimle. Konu benim için burda kapanmıştır artık. Aksini ispatlayamadılar. Biz bunları yapmadık diyemediler bu durum bile benim için kafi çünkü onca yazdıklarımı susarak zaten kabul etmiş oldular. Buna rağmen hala neyin savunmasını yapıyor arkadaşlar bunuda kendilerine bir defa dahi olsun sormalarını istiyorum.

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Opel Odakta Yaşadıklarım

Ben Paramedic nickli beyefendiye katiliyorum. Ben ne Odak'a hayatimda gittim ne de Tarik beyi tanirim. Kimi arkadaslarimiza yardimci oldugunu yazilanlardan okudum sadece. Ama bazi yorumlarda sanki Paramedic nickli beyefendi ozellikle teshir ediyor algisi olusup karsi savunma olarak servis yetkilisi Tarik beyi oven yazilar yazilmis.

Sahsen ben sikayet sahibi beyefendinin problemlerini yasayip birde 10.000 TL masraf yapmak zorunda kalsam cok daha cirkin seyler de yasanirdi. Ha 10.000 TL harcadi yada harcamadi ben misalen konusuyorum.

Bülent abinin dedigi gibi kimse kimsenin babasinin oglu degil arkadaslar. Beyefendinin sikayetlerine Odak bana su iyiligi yapti, Tarik bey bana su iyiligi yapti dediginizde is sanki karsi savunmaya geciyor. Empati yaparsaniz daha iyi anlayabilirsiniz arkadaslar.

Size de gecmis olsun beyefendi. Ben bugune kadar bulundugum ilde servis sorunu hic yasamadim. Aksine Turkiye'nin sayili servislerinden oldugunu dusunuyorum, ucretsiz bircok ikramda da bulundular. Sizin sansiniz mi yaver gitmemis, kotu bir zamana mi denk gelmis bunu yasamadan ve gormeden muhakeme etmek zor. Umarim icinize sinecek baska bir arac ile yola devam edersiniz.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Odak veya bir başkası fark etmiyor,  Opel servisleri genelde yetersiz ilgisiz.

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

harunhoca link' Alıntı:
Odak veya bir başkası fark etmiyor,  Opel servisleri genelde yetersiz ilgisiz.

Sanirim onde gelen Metropollerde durum boyle sevgili hocam. Hele birde o ilin tek servisi olan markaysa adam tekelimde diye geciriyor.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben şanslıyım, şikayet oranı bol bir bayi olsa da ben genelde çok menunum, sebep küçük yerde esnaf olmak ve herkesle samimiyetin olmasında.

Ama bu Edremit bayisinin yakında kapanacağı gerçeğini değiştirmiyor  :'(

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Abi belki orda bi insignia vardi, o ne olacak deyip geri donerler

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben aracı satın aldığım bayinin servisine ilk bakımı için götürdüm.  Hesapta kendilerinden çıkan araca daha bi ilgi gostereceklerini düşünüyorumdum. Hiç umdugum gibi olmadı. Berbat ötesi bir ilgi ve içtenlik vardı.  Satin alırken gösterilen ilginin onda biri yoktu.