Opel Mokka Hakkinda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

trigger55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar herkese merhaba. 2013 model Opel Astra J Kasa Edition paket 1.6 motor 115 Bg aracim var. Aracimi satip 2012-2013 model Mokka, 6 ileri 1.4 Cosmo paket arac almayi dusunuyorum. 1.6'larin yerine 1.4 bakmaktaki sebebim yakit olarak daha ekonomik olacagini dusunmek. Kullanan arkadaslardan hem enjoy hem de cosmo'lar ile 1.4 ve 1.6 motor secenekleri arasindaki farklari anlatabilirler mi ?

ibrahim525

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar herkese merhaba. 2013 model Opel Astra J Kasa Edition paket 1.6 motor 115 Bg aracim var. Aracimi satip 2012-2013 model Mokka, 6 ileri 1.4 Cosmo paket arac almayi dusunuyorum. 1.6'larin yerine 1.4 bakmaktaki sebebim yakit olarak daha ekonomik olacagini dusunmek. Kullanan arkadaslardan hem enjoy hem de cosmo'lar ile 1.4 ve 1.6 motor secenekleri arasindaki farklari anlatabilirler mi ?

inşallah hayırlısı olur ben 0 enjoy + sunroof mokka aldım 1.4 otomatik henüz binemedim haftaya gelcek :sulanma: çok araştırdım mokkada 1.6 benzinli motor için iyi şeyler söyleyene denk gelmedim 1.4 turbo için de aksine herkes iyi şeyler söyledi 1.6 dizel otomatik ve 1.4 turbo benzin otomatik kullandım 1.4 turbo beni tatmin etti son aracım toyota avensis 1.6 benzin 132 beygirdi avensise göre performans olarak baya iyi geldi bana donanım olarak da 2012-2013 leri tam bilmiyorum ama şu an sıfır gelen enjoy - mokka arasında donanım olarak ciddi ve öyle kullanacağım özellikler yoktu ve fiyat farkı 10 bin liraydı 10 bine değecek bi fark yok diye enjoy aldım ben de youtube da mokka test otopark yazın and mehmet bey var objektif ve güzel yorumluyo izleyebilirsiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...