Opel Mokka 1.4 140HP COSMO AWD 4x4

mcavdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence güzel bir tercih bu tercihi trafikte görmek mümkün. İnsanların gözü üzerinizde.

rahimavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alacaktım da eskişehirde fazla kar olmuyor biraz gereksiz olacak o yüzden almıyorum :) kar lastiksiz böyleyse lastikli hali fena olur :D

kar lastiginin adı kar lastigi ama soğukta her zaman gerekli sertleşme oranı düşük yagmurda sogukta süper tutuyor yeri tabi eskişehiri hiç bilmiyorum soğuk olmuyorsa hiç gerek yok :D

memocan26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kar lastiginin adı kar lastigi ama soğukta her zaman gerekli sertleşme oranı düşük yagmurda sogukta süper tutuyor yeri tabi eskişehiri hiç bilmiyorum soğuk olmuyorsa hiç gerek yok :D

genelde eskişehirde kuru soğuk oluyor bi bu sene adam akıllı kar yağdı onda da pek gerek kalmadı ama haklısınız bazen eksikliği belli oluyor :D

memocan26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence güzel bir tercih bu tercihi trafikte görmek mümkün. İnsanların gözü üzerinizde.

aynen aracı gören dönüp bi daha bakıyor eskişehirde de fazla yok Mokka'dan haliyle hep göz önünde oluyoruz :D

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah güzel araba siteye dönüşüm böyle güzel bir Mokka'yı görerek olacakmış kazasız belasız cezasız inşallah.. :)

rahimavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
genelde eskişehirde kuru soğuk oluyor bi bu sene adam akıllı kar yağdı onda da pek gerek kalmadı ama haklısınız bazen eksikliği belli oluyor :D

ben tiguanı alıncaya kadar 4x4 ü gereksiz zannedenlerdendim ama bu sene konya çok yağışlıydı bol bol deneme fırsatım oldu inanılmaz bir teknoloji :D

o kadar kar buz içinde bas gaza hiçbir şeyi düşünme ( durmayı düşün tabiki :) )
:)

memocan26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben tiguanı alıncaya kadar 4x4 ü gereksiz zannedenlerdendim ama bu sene konya çok yağışlıydı bol bol deneme fırsatım oldu inanılmaz bir teknoloji :D

o kadar kar buz içinde bas gaza hiçbir şeyi düşünme ( durmayı düşün tabiki :) )
:)

normal arabaların çıkamadığı yollarda hiç takılmadan çıkıyorum 4x4'ün gözünü seveyim :)