Opel lpg

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benımde su musluğuna benzeyen lamba yanıyor makıneye bağlattım oksıjen sensoru hatası verdı temizllettim 1 ay kadar yanmadı sonra yine yandı...

PN 635(PAMUK NURİ)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne marka taktırdınız
aldesa taktırdıgımda henüz yeni kampanyaya girmişti 1200 tl idi 990 taktırdım

canlı bir varlık mı ki bu bir duruma yada yanına yeni takılan bir parçaya alışsın. bence sizin lpg ustanız size bugün git yarın gel yapmış... ;)

sana bi uygulama sölüm aracın rölenti hortumunu git çıkar aracını çalıştır 3-4 dakka çalışsın sonra aracı stop et hortumu tekrar tak aracını çalıştır araca gaz vermez isen araç stop eder 3-4 dakka gaz ver eski haline döner.....daha önce lpg ustasının yanına 2 defa gittim ışık söndürdüler tekrar yandı şunuda farkettim sürekli yanan lamba aracı 600 km kullandıktan sonra bi ara sönüyor 15-20 dakka sonra tekrar yanıyodu

erkaner020

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bujilerine baktır derim oksijen sensörünüde tinerle temizlet derim

trabuched

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
aynı sorun benimde başıma gelmişti bi süre öyle kullandım sonralarda aracım lpg de gazı yemiyordu bi alıyor bi almıyordu ama benzinde normaldi servise gittim ateşleme bobininde arıza varmış değiştirdiler artık hiçbir sorun kalmadı 6 aydır biniyorum hiçbir sorun yok

eRaGoN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Oksijen sensörünü değiştirdim motor ariza işiği söndü teşekkür edrim şuan gidişide çalişmasida çekişide süper oldu 20 tl gaz aldim şehiriçi denedim 120 km gitti

Böyle yazıyorsunuz valla arabadan soğuyordum ama sonradan anladımki gaz fiyatları farklı..Biz burda gazın LT sini 1.74 den alıyoruz haliyle baya bi yakıyo.. 30 lt gaz ile yaklaşık 250 km yol gidiyorum..Lt fiyatı 1.74 Tartarini marka tüp var sizce nasıl bana yüksek gibi geliyor ama???

empra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra gsi 34lt lpg ile şehir içi 280km yol yapıyorum...
lpg sistemi tartarini
Bilgi için yaklaşık 2000km önce komple motor yaptırdım, motor yaptırmadanda aynı km gidiyordu, motor yaptırdıktan sonrada değişen birşey yok..lpg ayarı ustanın dediği 1 e 1 konumda enjektör ayarları kısık değil..

Son düzenleme: