OPEL KULLANIM KILAVUZLARI ( Arsiv )

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Paylaşım için teşekkürler ne zamandır vectra A tr klavuzunu arıyordum bulduğum iyi oldu. Süpersiniz.:)

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et

şefik kardeş ayni klavuzu ben konya rektörlüğünde görevli ve rektörlükte hizmet araci olarak kullanilan mavi vectradan aldim.taradim ve dün akşam saatlerinde rapide yükledim.eğer ayni klavuzsa ki bu nasil mümkün olur 131 sayfada yazili şems caddesi şerafettin sokak 42/10 sayili adres arkadaşimin teknik servisinin adresi ve yazi benim olduğu gibi başta bulunan burcu ismi arkadaşimin sekterinin ismi.eğer klavuzu benim dün yüklediğim rapidshareden indirdiyseniz ben linkini vermeden nasıl temin ettiniz bunun sirrini açiklayin.,

Son düzenleme:

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
şefik kardeş ayni klavuzu ben konya rektörlüğünde görevli ve rektörlükte hizmet araci olarak kullanilan mavi vectradan aldim.taradim ve dün akşam saatlerinde rapide yükledim.eğer ayni klavuzsa ki bu nasil mümkün olur 131 sayfada yazili şems caddesi şerafettin sokak 42/10 sayili adres arkadaşimin teknik servisinin adresi ve yazi benim olduğu gibi başta bulunan burcu ismi arkadaşimin sekterinin ismi.eğer klavuzu benim dün yüklediğim rapidshareden indirdiyseniz ben linkini vermeden nasıl temin ettiniz bunun sirrini açiklayin.,

Evet orhan beyin benim profilimde mesajı var.
Klavuzun bulunduğunu siteye nasıl yükleyebileceğini söyledi
bende kendisine rar haline getirip yükleyip link olarak eklemesi için mesaj attım.
Bende orhan beyden klavuzu beklerken şefik arkadaşımız eklemiş klavuzu.

Böyle bişey varsa ayıp olmuş
şefik arkadaşımız klavuzu nerden temin ettiğini açıklarsa yanlışlık varsa düzeltelim. 130 sayfa az değil ortada emek var

Son düzenleme:

s3f!k

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olağan üstü güçlerim yada hacker lık gibi bir yeteneğim yok.
pc mde uzun zamandır mevcuttu bu resimler ki ne kadar olduğunu bile unuttum.nette bulup indirmiştim.
sanırım bir hafta filan oluyor konu güncellendiğinde görüp yüklemek için uğraştım rapid hata verdiği için bugun başka bir siteye upload edip paylaştım.

s3f!k

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
26573317.png

kırmızı renkle belirttiğim yerlere dikkat ederseniz dosyanın uzun zamandır nette dolaştığını görebilirsiniz...

hani burdan tarihle oynayıp birşeyler yaptığımı düşünürseniz..! upload ettiğim dosyada da aynı tarihler mevcut.

Son düzenleme:

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
bu güne kadar madem pc nizde vardı neden yeni yüklediniz ayrnıca kırmızı renkli yerlerin nedeni ni açıklayayım.lacivert renkli vectra Konya Rektörlüğünde görevli resmi plakalı bir araç ve kullanma klavuzu bagajın sağ arkasında ilk yardım kutusunun bulunduğu yerde durnduğu için su almış dikkat ederseniz arka en son sayfasıda aynı şekilde

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
tamam şefik bey siz eklediniz size alkış.emek için ayrıca alkışlıyorum sizi tebrikler ve paylaşım için ayrıca teşekkürler

s3f!k

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bakın Orhan bey burda kimseye karşı sebep ne olursa olsun saygısızlık etmek istemem...

YAZMIŞ OLDUĞUM SON İKİ MESAJ ın anlaşılamayan kısmı neresi acaba??!!!

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
anlatmak istedğim benim elimde bulunan kullanım ve bakım kılavuzu (bu benim pc de bölümlerde kullandığım tabirim)ben yüklüyorum ama daha linkini vermeden siz ortaya çıkartıyorsunuz.Anlaşılmayan kısım bu .ayrıca orada yazılı bulunan Burcu arkadaşımın sekreterinin ismi ve kendisi teknik servis sahibi.Şems caddesi 42/10 adresi.

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
burada benim zoruma giden 131 sayfayı tek tek pc taratıyorum ama sahip çıkan başkaları.konu bu kadar basit yani