OPEL KULLANIM KILAVUZLARI ( Arsiv )

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
şşt yazılı konu başlığını açmadan önce yeniyıl hediyesi vermek üzere bir kaç defa yüklemeye çalıştım.tam sonuna kadar geldi hata verdi.Sonunda Nokia ya sordum ve aynı şekilde yüklemeye çalıştım.ilginç.peki siz nasıl buldunuz ben şimdi istesem nasıl bulabilirim ?

s3f!k

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
35127679.png
85804038.png

bakın önünüze tarihler koyuyorum..
20 /12 /2009 da arşivimde olan dosyayı rar haline getirmişim.

içindeki dosyalar ise 02/ 10/ 2007 tarihnde eklenmiş hatta aşağılara doğru baktıkca bu işi yapan her kim ise tek günde bitirememiş ve ertesi günlerde dewam etmiş taramaya..

tamam uğraşmışsınız ama ne yapabilirim. ben demedim oraya adım yazılsın birileri alkış tutsun diye.

ama sizin öyle bir beklentiniz varsa ben sizi alkışlıyorum buradan bu yaptıklarınızdan dolayı...

size kolay gelsin biraz daha uzarsa konu hoş olmayan şeyler olacak bundan eminim....!!

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
o kahrolası insan benim allah kahretsin ki paylaşım adına mesai bitimi artan boş saatlerimi ayırıp tek tek tarayan kahrolası insan benim.sizinde anlayışınıza teşekkür ederim.amacım etiket değil emeklerimin bir şekilde benden habersiz kullanılmasıydı.İyi geceler

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Arkdaşlar ortada ilğinç bi durum var.
birbirimize karşı kırıcı olmayalım.
Sonuçta amaç forumdaki arkadaşların paylaşımı.
Ancak 2007 den beri internette olduğunu sanmıyorum. çünkü bende çok aradım, arayan ve uzun süredir klavuzu bekleyen çok vectra a kullanıcısı vardı en başta savaş abi, olsaydı foruma mutlaka eklenirdi.

Şefik arkadaşımızın eklediği klavuz ve kapak ekli zaten.
orhan beyden ricam klavuz kendisinde ise kapak resminin canlı fotografını ve dediği adresin yazılı olduğu sayfayı çekip sayfaya eklemesi.
iki tarafın kontrolü dışında farklı bir olayda olabilir.

Son düzenleme:

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
Klavuz başindan beri söylüyorum şu anda rektörlükte görevli 06 plakali lavicevert renkli a kasa resmi plakali otoda bulunmakta.şöförden rica minnet aldim tarattim ve aldim.tarattim geriye iade ettim.ancak yarin gidip eğer araci bulabilirsem yaninda birebir resim çekebilir,.klavuzun üzerindeki yazili isimleri birebir görülecek şekilde oto ile birliktte resim çekebilirim

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
Eğer benden başka bunu yapabilecek varsa ayni klavuz olmak şartiyla ön ve arka sayfalari islandiğindan dolayida ayrica sararmiş,başka bir sözüm yok .

s3f!k

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 2007 den beri nettedir demedim ama oluşturulma tarihi o. Orhan beyin şşt diye açtığı konu bile benim rar haline getirdiğimden sonra.yani onun tarayıp bir iki gün içinde upload ettiği dosya olamaz.
yanlış anlamadıysam çalıştığı yerdeki bir araca ait yani kendi aracının değil. ortalıkta bulunan bir kitapcık için olay yaratmanın alemi yok bence. başka biriside alıp taramıştır. kii zaten hiç bir yerdede benim bu klavuz ben taradım emek harcadım demedim. uğraşmış tamam şanssızlık denilir yazık olmuş. tanımamki bir kastım olsun. neyse....!

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
Cengiz bey saat:08:30 itibari ile bahse konu rektörlükteki opele gittim.Aracın içinde bulunan klavuzun olmadığı,başka birisi tarafından (serviste olma ihtimali yüksek)alındığı tespit edildi.Dolayısı ile benim iddiamı ispatlama şansım kalmadı.kitapçığı alamasam bile sadece sadece canlı resmini çekip size gösterecektim ama olmadı.Bu nedenle kırdıysam şefik kardeşimden de özür dilerim.

Son düzenleme:

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et

yobocop

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Paylaşım için çok teşekkürler...Emeğiniz ve çalışmalarınız çok mükemmel..