opel Insignia yada passat cc hangisi terciğiniz

Uğur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Her iki aracı da kullanmadım dış ve iç görünüş olarak yorum yapabilirim, kim hangisini alırsa alsın kronik sorun yaşamadığı sürece bence pişman olmaz ve çok sever... İnsignia'yı ilk gördüğümde beğenmiştim sonra gördükçe daha da çok beğenmeye başladım en son dün park halinde siyah bir insignia gördüm gerçekten araba diğerlerinden ayrılıyordu, giderek daha da hoşuma gitmeye başladı. Passat CC ise arkasını o kadar beğenmedim ama önü gerçekten çok güzel agresif bir görünüşü var.

Ayrıca ben de aracımı alırken civic, golf, leon, focus gibi alternatifler vardı gittim inceledim bazılarını kullandım ve astrayı tercih ettim...

Yasin_ist

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir sürü elektronik sorun beyne kadar değişti yine sorunlar var.
zaten astra h lerdeki sorunlardan servisler bile bıkmış
ondan sonra opel yeni kasa astra çıkarsın millete sorunlarla uğraşsın ,OPEL ÖNCE ASTRA h lerin ELEKTRONİK SORUNLARINI HALLETSİN SONRA YENİ BİR KASA ARAÇ ÇIKARSIN FORMDA BEN DAHİL BİR SÜRÜ KİŞİ CİM DENİLEN .......BİR PARÇA İÇİN MİLLETİN ANASI AĞLAMIŞ Kİ ARAÇ İLK ÇIKTIĞI ZAMANDAN BERİ HALA SORUNLU PARÇA 5 SENE OLMUŞ ..
ONDAN SONRA AL SANA 2010 ASTRA NEYMİŞ YENİ KASAYMIŞ ALLLAH BİLİR ONDAN NELER ÇIKACAK...
ADAMLAR HABİRE MİLLETE NASIL ÇOK ARABA SATARIZ ONUN PEŞİNDELER..

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir sürü elektronik sorun beyne kadar değişti yine sorunlar var.
zaten astra h lerdeki sorunlardan servisler bile bıkmış
ondan sonra opel yeni kasa astra çıkarsın millete sorunlarla uğraşsın ,OPEL ÖNCE ASTRA h lerin ELEKTRONİK SORUNLARINI HALLETSİN SONRA YENİ BİR KASA ARAÇ ÇIKARSIN FORMDA BEN DAHİL BİR SÜRÜ KİŞİ CİM DENİLEN .......BİR PARÇA İÇİN MİLLETİN ANASI AĞLAMIŞ Kİ ARAÇ İLK ÇIKTIĞI ZAMANDAN BERİ HALA SORUNLU PARÇA 5 SENE OLMUŞ ..
ONDAN SONRA AL SANA 2010 ASTRA NEYMİŞ YENİ KASAYMIŞ ALLLAH BİLİR ONDAN NELER ÇIKACAK...
ADAMLAR HABİRE MİLLETE NASIL ÇOK ARABA SATARIZ ONUN PEŞİNDELER..
valla içimden şiddetli bir şekilde öff dedirttiniz gerçekten madem aracınızdan memnun değılsınız satın...bir tek siz astra h almadınız sitede bi dünya astra h var %90 aracından memnun...;););)

vectra cosworth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
99 model passatmı vectra GT mi deseniz düşünürüm..bence vectranın sınıfı passat. üst falan değil..

bu topicin konusuna gelirsek 2 arabayıda,sırf çok tartışma yüzünden ve merakımdan dolayı ,detaylı inceledim, 2 side muazzam arabalar ilk başda onu söylemeliyim.

ama bana sanki insignia 1 adım önde gibi geldi çoğu disiplinde..

VeNoM_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cc de hiç fena deil:)

37518519.jpg

26743940.jpg

Rou

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tek kelimeyle cc..
arabanın yere basışı bıle cok hoş
özellikle beyazı bı harıka durmus.
zaten cc nın fiyatı ucuk insignia ona nazaran daha ucuz.