Opel-Honda modelleri karşılaştırması

Hangi model

• Kullanılan toplam oy
    120
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Civic Sedan(Sadece Astra Sedan'ın arka görünüşü nedeniyle oy verdim)ve S2000 dışında Honda'ya oyum olmadı:)

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dürüst olmak gerekir eğri oturup eğri değil eğri oturup doğru konuşmak önemli
bizleri bu platformda buluşturan tekşey araclarımız ve burasıda opel arac sahiplerinin buluştuğu bir mekan yani %90 opelciyiz
ve forumumuzda opel-honda anketi acılmış ve honda cok ufak bir farkla geride kalıyor nedenide hepimizin opelci olması opelin guvenine rahatına alışmış olmamız honda kullanıcılarının aramızda fazla olmaması opeli öne geciriyor ama şimdi dürüst olun aracınız ne olursa olsun
hepimizin hatta her arac sahibinin içinde bir honda sevgisi vardır bir sempatisi vardır
bu değil opelci bmw ve mercedesci içinde gecerlidir yoksa opel forumunda honda tartışılıyorsa bu hondanın büyüklüğünün ve kalitesinin bir göstergesidir
birde bu araclar arasında konuşulması bile yanlış olan araclar var örneğin bir honda typer bu aracla bir uzun yol yapmadan konuşmak ve oylamak gercekten haksızlık olur
ama her ne olursa olsun biz opelciyiz opelimizden memnunuz

Son düzenleme:

Erden_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.drive2.ru
GT varken s2000e bakmam bile..
Type-R in bu kasasini basarisiz buluyorum..
Performans icin yapilan bir araba olmasina ragmen performans olarak st-mps-opc in arkasinda..
Hatta corsa opc in arkasinda..
Bence bu hondanin basarisizligidir...Dizayn olarak ise tartismalara acik...

Son düzenleme:

Type-r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dürüst olmak gerekir eğri oturup eğri değil eğri oturup doğru konuşmak önemli
bizleri bu platformda buluşturan tekşey araclarımız ve burasıda opel arac sahiplerinin buluştuğu bir mekan yani %90 opelciyiz
ve forumumuzda opel-honda anketi acılmış ve honda cok ufak bir farkla geride kalıyor nedenide hepimizin opelci olması opelin guvenine rahatına alışmış olmamız honda kullanıcılarının aramızda fazla olmaması opeli öne geciriyor ama şimdi dürüst olun aracınız ne olursa olsun
hepimizin hatta her arac sahibinin içinde bir honda sevgisi vardır bir sempatisi vardır
bu değil opelci bmw ve mercedesci içinde gecerlidir yoksa opel forumunda honda tartışılıyorsa bu hondanın büyüklüğünün ve kalitesinin bir göstergesidir
birde bu araclar arasında konuşulması bile yanlış olan araclar var örneğin bir honda typer bu aracla bir uzun yol yapmadan konuşmak ve oylamak gercekten haksızlık olur
ama her ne olursa olsun biz opelciyiz opelimizden memnunuz

Doğru söze ne denir ? :) Her kelimenize katılıyorum. :good:

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
dürüst olun aracınız ne olursa olsun

kesilikle katılmıyorum. hondayla işim olmaz. en ufak bir honda sevgisi bir tarafa hiç sevmiyorum. dürstlük mü? %100 işin gerçeği bu. milli takım değil bu. bayrak değil milli marş değil. sonuçta bi japon otomobili ne diye bu kadar dramatize edip ballandırıyorsunuz anlamadım.

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gereksiz yere ortam gerilecek gene opel olsa ne olur honda olsa ne olur kimin neye parası yetiyorsa gidiyo onu alıyor ve mal kendi malı olduğu için güzele güzel demem benim olmadıkça mantığı yürütülüyor yalanmı arkadaşlar kargaya yavrusu şahin görünür misali yani

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
-------------------------------------------------------------------
Peki astra vs cıvıc anketinin kimi üyeler tarafından -ben üzerime almadın yalnış anlaşılmasın- honda vs opel karşılaştırılması gibi algılanması üzerine bu anketin açıldığını yazmışsınız. Sonuçta herhangi model 2 aracın karşılaştırılmasında, motorlarından, üretici firmanın bayrağına, kasa yapısından, ana firmanın parça üreten alt firma tercihlerine kadar birçok kriteri değerlendirmede dikkate almıyor muyuz? alıyoruz, gayet normal alarak... E bunlarda o modelin marka karakteri değil mi?evet öyel... Dolayısıyla astra-cıvıc karşılaştırması aynı zamanda opel-honda karşılaştırmasıdır. 2 markanın aynı kulvarda kozlarını paylaşmadır.

Dolayısıyla bu anket gibi, önceki ankette opel-honda karşılaştırmasıdır.Ve orda EĞER 1 iyi 1 kötü varsa sonuca göre kötü opeldir. Ama bana göre değil kesinlikle...
dediğiniz aslında doğru.honda opel karşılaştırması oluyor biraz.çünkü her iki sedanı, kalıte, konfor, performans, görüntü vs. olarak değerlendırıp karşılaştırıyoruz.

Type-r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gereksiz yere ortam gerilecek gene opel olsa ne olur honda olsa ne olur kimin neye parası yetiyorsa gidiyo onu alıyor ve mal kendi malı olduğu için güzele güzel demem benim olmadıkça mantığı yürütülüyor yalanmı arkadaşlar kargaya yavrusu şahin görünür misali yani

Bu doğru sözede kimse birşey diyemez. :good: +1905. :D

ünal

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Başkanım,galiba amacına ulaşan bir anket oldu...
Ben insigna ve s2000'e verdim oyumu.....genelleme yaptığımız zaman arkadaşların söylediği gibi , her insanın içinde honda sevgisinin olmadığını açık bir şekilde görüyoruz.....:)
Şahsen bende hiç yok...:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...