Opel-Honda modelleri karşılaştırması

Hangi model

• Kullanılan toplam oy
    120
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok, durum onur meselesi değil. Astra sedan beğenilmeyebilir, Honda sedan karşısında daha az oy almış olabilir, ancak bu Opel'in Honda'dan kötü olduğu anlamına gelmez. Bu iki firmanın sadece 1'er modeli yok, genelde durum nasıl bakalım diye açtım anketi.
-------------------------------------------------------------------
Peki astra vs cıvıc anketinin kimi üyeler tarafından -ben üzerime almadın yalnış anlaşılmasın- honda vs opel karşılaştırılması gibi algılanması üzerine bu anketin açıldığını yazmışsınız. Sonuçta herhangi model 2 aracın karşılaştırılmasında, motorlarından, üretici firmanın bayrağına, kasa yapısından, ana firmanın parça üreten alt firma tercihlerine kadar birçok kriteri değerlendirmede dikkate almıyor muyuz? alıyoruz, gayet normal alarak... E bunlarda o modelin marka karakteri değil mi?evet öyel... Dolayısıyla astra-cıvıc karşılaştırması aynı zamanda opel-honda karşılaştırmasıdır. 2 markanın aynı kulvarda kozlarını paylaşmadır.

Dolayısıyla bu anket gibi, önceki ankette opel-honda karşılaştırmasıdır.Ve orda EĞER 1 iyi 1 kötü varsa sonuca göre kötü opeldir. Ama bana göre değil kesinlikle...

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
-------------------------------------------------------------------
Peki astra vs cıvıc anketinin kimi üyeler tarafından -ben üzerime almadın yalnış anlaşılmasın- honda vs opel karşılaştırılması gibi algılanması üzerine bu anketin açıldığını yazmışsınız. Sonuçta herhangi model 2 aracın karşılaştırılmasında, motorlarından, üretici firmanın bayrağına, kasa yapısından, ana firmanın parça üreten alt firma tercihlerine kadar birçok kriteri değerlendirmede dikkate almıyor muyuz? alıyoruz, gayet normal alarak... E bunlarda o modelin marka karakteri değil mi?evet öyel... Dolayısıyla astra-cıvıc karşılaştırması aynı zamanda opel-honda karşılaştırmasıdır. 2 markanın aynı kulvarda kozlarını paylaşmadır.

Dolayısıyla bu anket gibi, önceki ankette opel-honda karşılaştırmasıdır.Ve orda EĞER 1 iyi 1 kötü varsa sonuca göre kötü opeldir. Ama bana göre değil kesinlikle...

"Dolayısıyla astra-cıvıc karşılaştırması aynı zamanda opel-honda karşılaştırmasıdır." Yazmışsınız, eğer öyle olsa sedan-sedan karşılaştırmasındaki oranlar, HB-HB, Type-S-GTC, Type-r -OPC oranları için de geçerli olurdu. Keza diğer modeller için de bu geçerli. Opel'in kimilerine göre başarısız bir modelinin, Honda'nın başarılı bir modeli ile karşılaştırılmasında çıkan sonuç Honda Opel'den iyidir anlamına gelmez. Her firmanın tarihinde ara sıra başarısız modeller çıkarma hakkı vardır, bu o firmayı kötü firma yapmaz. BMW Z3 gibi, Mercedes eski kasa SLK gibi büyük bir kesim tarafından beğenilmeyen araçlar çıkarttı, bu BMW ve Mercedes'i kötü firma mı yapar?

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
+1 Tabi bu iki aracda gtc sınıfıyla kıyaslanırsa..
genel olarak insignia!

Not: Birden fazla seçeneğe oy verebileceğinizi unutmayınız, oy vermek istediğiniz modellerin tümüne check attıktan sonra onayla tuşuna basınız. Her Honda modelinin altındaki Opel modelini o segmentteki rakibi olarak kabul edip sadece birine oy veriniz ki anket amacına ulaşsın.

Erkan, sen bu not kısmını okumadın sanıyorum oy verirken.

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Antarayı beğenmiyorum bence vasat bi araç bi onu seçmedim CRV ye oy verdim onuda sevmiyorum ama Antaraya göre daha oturaklı duruyo diğer seçenekler arasında da sadece s2000-GT,type-r-OPC arasında kaldım GT ve OPC yi beğendiğim kadar S2000 ve type-r ıda beğeniyorum lakin GT ve OPC bende daha çok sempati yarattığından onlara bastım oyumu :D bu arada geri kalan seçeneklerde zaten opel banko üstün ;)

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
"Dolayısıyla astra-cıvıc karşılaştırması aynı zamanda opel-honda karşılaştırmasıdır." Yazmışsınız, eğer öyle olsa sedan-sedan karşılaştırmasındaki oranlar, HB-HB, Type-S-GTC, Type-r -OPC oranları için de geçerli olurdu. Keza diğer modeller için de bu geçerli. Opel'in kimilerine göre başarısız bir modelinin, Honda'nın başarılı bir modeli ile karşılaştırılmasında çıkan sonuç Honda Opel'den iyidir anlamına gelmez. Her firmanın tarihinde ara sıra başarısız modeller çıkarma hakkı vardır, bu o firmayı kötü firma yapmaz. BMW Z3 gibi, Mercedes eski kasa SLK gibi büyük bir kesim tarafından beğenilmeyen araçlar çıkarttı, bu BMW ve Mercedes'i kötü firma mı yapar?

kim bilir... kimine göre kıyaslanmaz belki!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...