Opel-Honda modelleri karşılaştırması

Hangi model

• Kullanılan toplam oy
    120
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ademTTuran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
s2000 dışındaki sınıflarda opeller tercihim olur....

asafa78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle s2000 sonra type R vee insignia amma s2000 kırmızı mugen ne olur:)

sercan1921

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Type-r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şunu söylemem gerekiyor ki oylama acaip bir şekilde adil gerçekleşiyor. Tekrardan tebrik ediyorum başkanı bu anketi açtığı için. :good: :tesk:

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
s2000 ve civic sedan... diğerlerinde Opel önde...

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biz seni fazla tutmayalım o zaman, sıkılıyorsundur bu forumda.
madem istediğimiz gibi fikirlerimizi beyan edemeyeceğiz neden anket açıyorsunuz?
3,256 adet mesajı yanlış yerde yazmıssın o zaman. Söylediğin kelimeyle yaptıkların çok çelişiyor..

mesajlarımı yanlış yere yazmadım. bir daha araba alacak olursam ki vectramı sattıktan sonra alacağım, opel ilk 5 içinde bulunabilir tercihlerim arasında ama 1 numara olur mu orasını bilemem. benim çeliştiğim falan yok bunu da bil. şuan opel kullanıyorum ve forumdaki paylaşımlardan ki bildiğim kadarı ile burası bir paylaşım portalı, kendime de pay çıkartıyorum bende de olan yada oluşabilecek durumlardan nasıl kurtulabilirim diye bakınıyorum.

EĞER BURASI BİR PAYLAŞIM YERİ DEĞİLSE VE İÇERİSİNDE ARADIĞIM BİLGİLERİ BULAMIYORSAM O ZAMAN BEN KENDİM ZATEN GİDERİM...

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
madem istediğimiz gibi fikirlerimizi beyan edemeyeceğiz neden anket açıyorsunuz?

mesajlarımı yanlış yere yazmadım. bir daha araba alacak olursam ki vectramı sattıktan sonra alacağım, opel ilk 5 içinde bulunabilir tercihlerim arasında ama 1 numara olur mu orasını bilemem. benim çeliştiğim falan yok bunu da bil. şuan opel kullanıyorum ve forumdaki paylaşımlardan ki bildiğim kadarı ile burası bir paylaşım portalı, kendime de pay çıkartıyorum bende de olan yada oluşabilecek durumlardan nasıl kurtulabilirim diye bakınıyorum.

EĞER BURASI BİR PAYLAŞIM YERİ DEĞİLSE VE İÇERİSİNDE ARADIĞIM BİLGİLERİ BULAMIYORSAM O ZAMAN BEN KENDİM ZATEN GİDERİM...

Bahadır, burası Opel severlerin buluştuğu ve paylaşım yaptığı bir site. Ama biz burada sadece bilgi değil, bilgiden öte şeyler de paylaşıyoruz. Opel'e karşı bir sevgin veya sempatin yoksa da sitede bulunabilir, içeriğindeki bilgilerden faydalanabilirsin, yeter ki opel severlerin tasvip etmediği davranışlarda bulunma, mesajlar yazma.

Bu arada hatırlatayım, ankete oy verilir, yorum yazılmaz, hele ki provoke edici nitelikte mesaj hiç yazılmaz. Bir de ağabey tavsiyesi olsun, hayat değerlidir, uğrunda öleceğin şeyleri iyi seç.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...