Opel harareti sever mi acaba ?

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
off topic olmadan sunu diyim kisaca ;
cok seyden kaynaklanabilir...
nacizane bildigim, kurum giderme islemlerini (manifolt, kelebek, kat temizleme veya iptal ) ve esgudumlu olarak atesleme sistemine ( bujiler iyi yakabilmis mi ) baktirabilirsiniz.. hava/yakit karisimina da baktirmak gerekir, cause benzini iyi yakamama durumu var... (bunlarin birinden veya hepsinden de olabilir )

mavi ise garanti yag.

Yiğit18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
diğer araçlara göre biraz daha yüksek ısıda çalıştığı doğrudur ama harareti sever biraz yanlış anlaşılabilir :)

notdream

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
diğer araçlara göre biraz daha yüksek ısıda çalıştığı doğrudur ama harareti sever biraz yanlış anlaşılabilir :)

Sebebi de icemakerın belirttiği gibi Türkiye'ye yollanan opellerle Almaya'daki opellerin aynı müşüre sahip olmaları. Halbuki biz Akdeniz ülkesiyiz ve italyadaki opellerin müşürleri olmalı aracımızda. Doğu Anadolu bölgesi hariç ;)

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar müşürü bugün dğiştirdim 87-92 taktım sorun yok sidilik bilginize

Güle,güle kullan.
Havalar ısınınca farkı görmen gerekiyor.Bekle ve gör , öncekine göre fark nekadar olacak. Bu yaz rahat edersin gibi geliyor.;)

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçenlerde hava sıcaklığı 22 derece iken hararete baktım ama değişen bir şey yoktu. (100 Dereceler devam) Acaba çift müşür olayı yokmu Z16XER motorda. Yazın 100 dereceler sıkıntı olur. 1 sene gezdi 2.sene gezmesin araç. Yakında bakımı vardı zaten. Bakıma girmişken müşür olayını hallet tireyim.

hknnn

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
benimki yazın 30/35 derece sıcaklıkta ne yapara acaba değiştirmesem :) kışın -2de bile rampalarda 101/102 demişti :)

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ne zamandır akşamları dur kalk trafikte ilerliyorum. hararet 90ı geçmedi bir türlü. ama arabayı ilk aldıgım zamanlarda görmüştüm. demek ki bizim radyatör değiştiği zaman müşürü de tofaş müşürüyle değiştirmişler.