Opel den Audi ye geçiş

Evo34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
otomobiltestgaraji.blogspot.com.tr

2 vectra c sahibi olarak nasıl bir esinti var :D bende bir bakayım. b7 kasa audi alacağım denk getirirsemde :D
Konsolunda fazlasıyla benzer bir yapı mevcut. Butonların yerleri farklı olsa da aynı mantık, aynı bakış açısı ile tasarlandıkları belli.
Yol tutuş anlamında da bir benzerlik görüyorum...
Detaylı inceleme mi sizlerle yakında paylaşacağım...

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Audi A4 gerçekten çok güzel bir araç.
Kısa bir süre önce B7 kasa Quattro aracımı sattım.
İncelememe aşağıdaki linkten erişebilirsiniz.

Opel'den geçen biri oldukça keyif alacaktır.
Zira ben mevcut Vectra C aracımda Audi esintileri olduğunu rahatlıkla görebiliyorum... ;)

http://otomobiltestgaraji.blogspot.com.tr/2013/11/audi-a4-20-tfsi-quattro-s-line.html

Ertan abi cok teşekkür ederim bilgilerin için çok güzel yapmışsın testleri okurken sıkılmadan zevkle bütün akla gelebilecek soruların yanıtlarını aldım

Evo34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
otomobiltestgaraji.blogspot.com.tr
Ertan abi cok teşekkür ederim bilgilerin için çok güzel yapmışsın testleri okurken sıkılmadan zevkle bütün akla gelebilecek soruların yanıtlarını aldım
Eyv. İsmail kardeşim.
Benim aracım 2005 modeldi. Senin alacağın aracın sıfır olduğunu düşündüğümüzde, çok daha güzel bir araçla karşılaşacaksın demektir.
Gönül isterdiki Quattro alabilesiniz. Sürüş keyfi ve performansı harika olur...

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eyv. İsmail kardeşim.
Benim aracım 2005 modeldi. Senin alacağın aracın sıfır olduğunu düşündüğümüzde, çok daha güzel bir araçla karşılaşacaksın demektir.
Gönül isterdiki Quattro alabilesiniz. Sürüş keyfi ve performansı harika olur...

Quattro olursa baya bi farkediyo onun için zor şuana kadar araştırmalarım ve denemelerimden memnunum A4 b8 kasadan

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
A4 ün güncel kasası 2015 aralık ayında değişecek. Bu nedenle şuanda 2.0 tdi 150 hp olanlarında ciddi indirimler var. Kasım aralık gibi 125k nın altında bile alabilirsiniz.
177 hp olanınıda onun biraz üzerinde verirler. Araç donanım olarak boş Yani 4 kollu direksiyon, toros gibi koltuklar :) yetersiz yol bilgisayarı, cc yok v.s
bunlar benim için önemli değil, A4 olması yeterli diyorsanız gayet tatmin edici.
Araç dizel olmasına rağmen yalıtımı çok iyi. Yol ve motor sesini hiç almıyor. Üstelik çok stabil bir gidişi var.
Ben şahsen boş bir A4 alacağıma dolu bir A3 sedan tercih ederim. Hele SLine olursa harika olur :)

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
A4 ün güncel kasası 2015 aralık ayında değişecek. Bu nedenle şuanda 2.0 tdi 150 hp olanlarında ciddi indirimler var. Kasım aralık gibi 125k nın altında bile alabilirsiniz.
177 hp olanınıda onun biraz üzerinde verirler. Araç donanım olarak boş Yani 4 kollu direksiyon, toros gibi koltuklar :) yetersiz yol bilgisayarı, cc yok v.s
bunlar benim için önemli değil, A4 olması yeterli diyorsanız gayet tatmin edici.
Araç dizel olmasına rağmen yalıtımı çok iyi. Yol ve motor sesini hiç almıyor. Üstelik çok stabil bir gidişi var.
Ben şahsen boş bir A4 alacağıma dolu bir A3 sedan tercih ederim. Hele SLine olursa harika olur :)
bilgiler için teşekkürler alıp en az 10 sene binmek amacımız o yüzden boş almayı düşünmüyorum 2015 de değişmiyo galiba kasa aynı