Opel Corsa'yı nasıl bilirsiniz.

murattali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel çok iyi mi?

Öncelikle Opel markasına duyduğum güveni belirltmekle başlayayım yazıma. Şirketimiz için bir oto galerisinden 2004 model (02.06.2005 trafiğe çıkışlı) opel corsa 1.0 essentials aldık. Bir araç nasıl bu kadar kötü malzemeden üretilir görünce şaşırıyorum şahsen. araba bu kadar yeni olmasına rağmen iç aksam komple dökülüyor. direksiyonun üzerindeki bulunduğu panel çatlıyor, kapılar dökülüyor, emniyet kemerinin takıldığı yuvalar yerlerinden fırlıyor, farların motoru bozulup yeterli ışık kaynağı sağlamıyor. 3 yılı daha dolmadan bu kadar perişan olan otomobil şahsen görmedim. aracı gösterdiğimiz kişiler kazasının olmadığını söylediler bir iki sıyırma dışında aracın aldığı darbe yok. anlayacağınız Opel markasıyla özdeşleştiremeyeceğim bir otomobil üretmiş tam anlamıyla hayal kırıklığına uğradığımı belirtmek isterim.

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 2004 model bir bmw gördüm,bedava verseler almazsın inan..Belli ki araba çok yıpratılmış ve hor kullanılmış..Ama aracı alırken hiç içine binip bakmadınızmı..İçerde kullanılan malzemelerin çokda kaliteli olduğu söylenemez ama nasıl kullanıldığı ilede bağlantılı..

pmimarfurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende corsa 2004 1.0 essentia kullanıcısııyım o dedeiklerine katılamaacagım aynı sınıfta birkaç araba daha kullandım onlara göre kullanılan malzeme oldukça kalıteli. dediklerinin hiçbiri bende yok aracın kaç binde bilmiyorum benimki 15000 deydi şimdi 37000 de aynı temizlikte aracım benden önceki saibide titiz temiz bakmış. kullanıcıdan kullanııcıya fark var çok kötü kullanmış demekki üstelik kalite açısından şunu söyliyim orta konsolda piyano cilası kullanılıyormuş. aracın kazasız oldugundan emin oluun emniyet kemerlerinin fırlaması direksiyondaki çatlaklar şüphe uyandırııcı... bu arada gecikmelide olsa hayırlı olsun güle güle kullan ;)

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence siz aracı bi daha kontrol ettirin benim araç 2004 model sıfır km aldık ve yerine göre hor yerine göre dikkatli kullanıldı araçta eskimeeye dair hiçbir iz yok ya abartıyorsunuz yada cidden anlaşılmaz bir durum var yazdığınız yazıdaki hiçbirşey başıma gelmedi halen sıfır km halinde ki araç 4 yıllık ve 45000kmde ayrıca corsa c kasa ilk çıktığında ve üretimi bitene kadar en ergonomik ve en kalite iç mekana sahipti belirtmek isterim

EKTOPEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence siz aracı bi daha kontrol ettirin benim araç 2004 model sıfır km aldık ve yerine göre hor yerine göre dikkatli kullanıldı araçta eskimeeye dair hiçbir iz yok ya abartıyorsunuz yada cidden anlaşılmaz bir durum var yazdığınız yazıdaki hiçbirşey başıma gelmedi halen sıfır km halinde ki araç 4 yıllık ve 45000kmde ayrıca corsa c kasa ilk çıktığında ve üretimi bitene kadar en ergonomik ve en kalite iç mekana sahipti belirtmek isterim

:good::good::good:

WhiTeRaVeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende corsa kullanıcısıyım ve dediğiniz şeyleri kesinlikle yaşamıyorum. ne bir yeri çatladı nede fırladı. bunu fanatiklik olarak görmeyin sakın. durum neyse onu yazıyorum. tamam kullanılan malzeme bir vectradaki kadar kaliteli olmayabilir ama kendi sınıfında gayet başarılı. birtek yaşadığım sorun tıkırtı burçları ile olan kronik ses sorunuydu. sizin araç çok hor kullanılmış bence.

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben arabayı sıfır aldım ve şuan 2.5 yaşında.. denildiği gibi malzeme kalitesi süper deil tabi ki, ama arabayı alırken bindiğim full donanımla palio ya göre benim corsa mercedes gibi.. ve maşallah diyim 2.5 sene oldu ne bi yerinde solma ne biyerinde çatlama... sizin araç istisnaymış anlaşılan.. sahip kötü davranmış ona