Opel Corsa F Ultimate

hatug

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Herkese günaydın,
İlk arabam Opel Corsa olduğu için Opel'in her zaman bende ayrı bir yeri olmuştur. İlk 4 aracım Opel Corsa ve Astra olduktan sonra 9 yıl Ford KUGA keyfini sürdüm.
Şimdi tekrar Corsa 2024 Ultrium ile Opel ailesine tekrar katılmaktan çok mutluyum.
Henüz arabamı alamadığım için bekleme süresinde (ÖTV indirimli aldığım için işlemler fazla uzun sürüyor, muayene işini TSE'ye devretmeleri iyi olmuş ama burada da TSE mühendisinin gelmesini beklemek eskiye göre süreci daha fazla uzatıyor) bana, Corsa özellikle de Ultrium için tavsiyelerinizi, uyarılarınızı ya da bilgilendirmelerinizi bekliyorum.
Bu arada "cenkgs" kullanıcımızın yazısını okudum. Çok güzel ve faydalı bir yazı olmuş ellerine sağlık

iyi günler ve iyi çalışmalar​

• Beğen
Tepkiler: cenkgs

cenkgs

Kayıtlı Kullanıcı
67-Zonguldak
Siteyi ziyaret et
Hoşgeldiniz. Yeni araciniz hayırlı olsun. Allah kaza bela göstermesin hocam.

• Beğen
Tepkiler: hatug

hatug

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
  • Beğen
Tepkiler: cenkgs

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Hoşgeldiniz aracınız şimdiden hayırlı olsun.

• Beğen
Tepkiler: hatug

hatug

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Hoşgeldiniz aracınız şimdiden hayırlı olsun.
Çok teşekkürler Hasip bey, Aranıza tekrar katılmak ayrı bir heyecan ve keyif veriyor.
Sizden Ricam; "Opel Araçları Destek Forumları-->Opel Corsa F" olarak bir başlık açıp benim açtığım konuları buraya taşır mısınız? Bir de dün açtığım bir konu vardı "Opel Corsa F Ultrium" isim yanlış olmuş "Ultimate" olarak düzeltirseniz çok memnun olurum. Şimdiden teiekkürler, iyi çalışmalar

• Beğen
Tepkiler: Hasip

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Çok teşekkürler Hasip bey, Aranıza tekrar katılmak ayrı bir heyecan ve keyif veriyor.
Sizden Ricam; "Opel Araçları Destek Forumları-->Opel Corsa F" olarak bir başlık açıp benim açtığım konuları buraya taşır mısınız? Bir de dün açtığım bir konu vardı "Opel Corsa F Ultrium" isim yanlış olmuş "Ultimate" olarak düzeltirseniz çok memnun olurum. Şimdiden teiekkürler, iyi çalışmalar

Gereken yapılmıştır. Tekrardan hoşgeldiniz :)