OPEL.CORSA E ARACA LED FAR TAKMA?

BatuE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arcım corsa E ampul tipim h7 ancak lede çeviremiyorum. Diğer araçlara göre çok farklı montajı oturmuyor bilen farsa yada konuya hakim olan biri varsa yardım ederseniz sevinirim

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Takmaya çalıştığınız led modeli eğer arka kasası büyük model ise ondan oturmuyordur, mini led ile değişim yapmayı deneyin...

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Corsa d aynı durum içine zor oturuyor yuvarlak soğutucusu olanlar. İlla takmak istiyorsanız farı söküp öyle deneyin.

BatuE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Takmaya çalıştığınız led modeli eğer arka kasası büyük model ise ondan oturmuyordur, mini led ile değişim yapmayı deneyin...

BatuE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mevzu farın büyük lüğü küçüklüğü değil mesa diğer tüm araçlarda far çevirilerek takılıyor bende çevirme yok kapakla ilgili sorunum yok benim

BatuE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa d aynı durum içine zor oturuyor yuvarlak soğutucusu olanlar. İlla takmak istiyorsanız farı söküp öyle deneyin.
Benim sıkıntım far kapağı değil mesa d şerde çevirip yerine oturtuyosun E de çevirme yok fara oturması için birşey yapılmamış

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Benim sıkıntım far kapağı değil mesa d şerde çevirip yerine oturtuyosun E de çevirme yok fara oturması için birşey yapılmamış
Bizim kısalar sıkıştırmalı evet fotosu var mı far içinin internette kısa baktım ama söken birine rastlamadım.

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

BatuE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabaya led far takılmaması için özel yapılmış resmen servis ben takarım dedi adam gibi yapılır inşallah kime gittiysem japon dök fara yapıştır diyo farı hiç edemem iki gün sonra patlarsa ne olacak hiç mantıklı fikirle gelen bi usta olmadı umudum servisde bilen varsa söylerse sevinirim

BatuE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa E Far Ampul Değişimi

Far içini gayet detaylı bir şekilde videosunu çekmişler buradan yardım alabilirsiniz...
saol dostum sislerisökmem lazım kende sen yardımcı olmuştun mesa videoyu izlediysen adam tırnağa basıp çekiyor işte o tırnak farı tutuyor teller onun üstünde ama hiç bi led far haloşen gibi değil soket kısmı ills kaplo ile uzun ondan ledi farın içine yerleştiremiyorum