Opel Corsa D Gsi son hali nasıl olmuş?

teknoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Var dediğin panjur vitrinde en üstte arkada duruyorsa Corsa C'ye ait aşağıda duran logosuzsa Astra Gye ait. Sizin okulda bildiğim kadarıyla sen alana kadar kimsede yoktu. Ekonomide 2 kişide var Biri Özgün biri Ali Can(senin arabaya taktıran kişi) Ege'de siyah bi corsada var tek kapı TT plaka okul dışında Karşıyakada çok görüyorum, Karşıyakada Azu plaka bi arabada var Beran'dı sanırım elemanın ismi arkadaşlar tanıyo benim konuşmuşluğum yok. İstanbulda Emre diye bi arkadaşta var(başka bi forumdan tanıyorum). Sakaryada bi tane var sanırım yine siyah tek kapı. Bi tane akdeniz tarafında vardı şehiri hatırlamıyorum muğla yada denizli olabilir ilanlarda görmüştüm yine siyah tek kapıydı. Bunun dışında İzmirde satılmış 3 tane daha var ikisi gökyüzü mavisi 5 kapı'da diğerini ve kalan 4 taneyi bilmiyorum.
Bildiğim kadarıyla bu panjurları ilk Karşıyakada Beran sonra İstanbuldaki Emre sonra Özgün ardından Ali Can taktı. Daha önce takan var ise ben bilmiyorum. Şimdi İstanbulda bi yer bayilik almış bunun dışında. Ama ellerinde gelmiş yada gelicek panjur yok arayıp konuştuk. İsteğe bağlı geliyor. Parayı vericeksin 1-2 ay sonra alıcaksın şeklinde.
arkadaş beni bayaa bi rahatlattı . tek tek saydı valla. okulda ben panjur gördükçe sinirlerim bozuluyo:D bugun o tt plakayı gordum 2 kere . ondanda bi jant bekliyorum eğer duyuyosa beni taksın derim iyice bana benzesin ;)

ugur35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence bıraz daha sakin olalım..bu muhabbt uzayıp gıder ve daha cok çirkınleşmesın derım..herkesın kendıne gore zewklerı vardır..isteyen istedıgını takar , kendıne guzel gelıyosa tabıkıde över..
bazı şeylere saygı gostermek gerekir...

teknoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hepimiz kardeşiz

Son düzenleme:

teknoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler oğuzhan bende seviyordum o jantları ama 18 istedim. senin araçta çok hoş duruyor

zeytinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maaşallah kazasiz belasiz inşaallah

hakaniko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şubat 2009

dfgx.jpg