Opel Corsa C 1.0 Manuel 2006 Parklar açıkken kontağı çıkarınca arıza ışığı ve hava yastığı uyarısı..

cenkolojikdeli

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
Herkese selamlar, Opel Corsa C 1.0 2006 model aracımın parkları açıkken kontağı çıkarıp markete gidip geliyorum arıza ışığı ve hava yastığı uyarısı veriyor titreye titreye yanıyor ışıklar.. Kontağı takıp bu şekilde marş yapınca da üzerinde anahtar olan arıza ışığı yanıp sönüyor, çalışmıyor.. Parkları kapatıp kontağı yeniden aç kapa yapınca çalışıyor.. Sürekli böyle? Daha önce yaşayan var mı bu durumu acaba? Nereye bakmlıyım..

cenkolojikdeli

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
Herkese selamlar, Opel Corsa C 1.0 2006 model aracımın parkları açıkken kontağı çıkarıp markete gidip geliyorum arıza ışığı ve hava yastığı uyarısı veriyor titreye titreye yanıyor ışıklar.. Kontağı takıp bu şekilde marş yapınca da üzerinde anahtar olan arıza ışığı yanıp sönüyor, çalışmıyor.. Parkları kapatıp kontağı yeniden aç kapa yapınca çalışıyor.. Sürekli böyle? Daha önce yaşayan var mı bu durumu acaba? Nereye bakmlıyım..

cenkolojikdeli

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
Çözüldü..! Beyinciye git.. Bugün olmaz.. Arabayı bırak.. Bayramdan sonra gel.. Diyen ustalara inat sadece çakmaklık çoklayıcı taktığım aracımın çoklayıcısının çakmak ışığı ve çakmak + uçlarının yanlış bağlandığını fark ettim.. İnanmazsınız olayı çözdüm..