opel corsa 1.3 cdti essentia 2008 koltuk ayarları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hasannnn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar benim bir sorum olacak yanlış yere yazdıysam affola
ben daha yeni corsa d aldım ama boş modeli opel corsa 1.3 cdti essentia 2008 boyum kısa olduğunundan şöfor koltuğunu yükseltmek istiyorum ama bir turlu nasıl olacağını bulamadım şimdiden teşekkürler iyi günler

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
merhabalar benim bir sorum olacak yanlış yere yazdıysam affola
ben daha yeni corsa d aldım ama boş modeli opel corsa 1.3 cdti essentia 2008 boyum kısa olduğunundan şöfor koltuğunu yükseltmek istiyorum ama bir turlu nasıl olacağını bulamadım şimdiden teşekkürler iyi günler

2008 essentia paketlerin bazılarında yükseklik ayarı var, oturma kısmının solunda yukarı aşağıya oynatılan kol yoksa yükseklik ayarı yoktur.

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
sol tarafında hiç bir sey yok yanı kapalı kutu gibi dümdüz

Ne yazık ki yükseklik ayarı yok o zaman.

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracınız essientia mı, essienta comfort paketlimi?
ya da şöyle sorayım; direksiyondan kumanda varmı yokmu?
essientialarda koltuk yükseklik ayarı varmı bilmiyorum ama comfort paketlilerde var.
gelen tüm essientiaların nerdeyse hepsi comfort paketli benim bildiğim.
şöför koltuğunun solunda bir kol var ve bu kolu her yukarı çekişte koltuk bir kedeme yukarı ve aynı anda geri gider.
siz koltuğu yeteri kadar yukarı kaldırdıktan sonra tekrar öne çekerek ayarlarsınız.

hasannnn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracınız essientia mı, essienta comfort paketlimi?
ya da şöyle sorayım; direksiyondan kumanda varmı yokmu?
essientialarda koltuk yükseklik ayarı varmı bilmiyorum ama comfort paketlilerde var.
gelen tüm essientiaların nerdeyse hepsi comfort paketli benim bildiğim.
şöför koltuğunun solunda bir kol var ve bu kolu her yukarı çekişte koltuk bir kedeme yukarı ve aynı anda geri gider.
siz koltuğu yeteri kadar yukarı kaldırdıktan sonra tekrar öne çekerek ayarlarsınız.

Valla hocam onede cektim geriyede birturlu o mekanizma yok demekki benimki essentia duz modeli kumanda yok dreksiyonda malesef ve ben bu koltugu degistiremez miyim ve istanbulda nerede bulirum .

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla hocam onede cektim geriyede birturlu o mekanizma yok demekki benimki essentia duz modeli kumanda yok dreksiyonda malesef ve ben bu koltugu degistiremez miyim ve istanbulda nerede bulirum .

o zaman senin araç düz essienta, yükseklik ayarı yoktur.
ben düz essienta hiç görmedim, bu ikinci essientam. önceki 20074dizeldi o da comfort paketli idi.
düz essientialar çok az sayıda gelmiş, comfort paketli ile arasında o zamanlar 1.000 lira gibi bir fark vardı ve bayiler hep comfort paketli satıyordu.
arada direksiyonda kumanda, mp3 çalar, yükseklik ayarı vs. 5-6 fark vardı düzler çok boş göründüğü için bayiler tercih etmiyordu .
yapacak bir şey yok artık sen yükseltmeyi minder koyarak yapacaksın.
koltuğu değiştireyim dersen sanayideki çıkmacılara bak, temiz bir koltuk bulabilirsen seninkini verir üstünü ödersin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...