Opel Corsa 1.2i Twinport Essentia Easytronic

torontospor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel Corsa 1.2i Twinport Essentia Easytronic Aracı almayı düşünüyoruz. 38250 lira fiyat verdiler. Eve geldiğimizde babamla konuşurken 1.4 modelinin olmadığı aklımda kalmış bayideki adam öyle dedi galiba..

1.4 modelleri sitede var ama..

birde Opel Corsa 1.2i Twinport Essentia Easytronic modelinde kronik fren arızası var diye okudum. hala devam ediyormu.

Başka tavsiyeleriniz varsa bilgilendirirseniz memnun olurum. Teşekkürler şimdiden

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence astra classic easytronik içinde fiyat alın derim..son satışlar yapılıyor tahminimce zorlarsanız iyi bir indirim alırsınız..hem 1,6 hem daha geniş..eğer yakıt sorun ise lpg düşünebilirsiniz.

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence astra classic easytronik içinde fiyat alın derim..son satışlar yapılıyor tahminimce zorlarsanız iyi bir indirim alırsınız..hem 1,6 hem daha geniş..eğer yakıt sorun ise lpg düşünebilirsiniz.

Aynen katılıyorum.

S4 Mini'den Tapatalk ile Gönderildi.

torontospor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aralarında bayağı bir fiyat farkı var ama..neden bu aracı önermiyorsunuz.

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizde de 2013 1.2 aesytronic var, fren problemi yok.
2013 nisan sonunda 31.500 liraya almıştım. essienta kapak jantlı olanını.
1.4 corsalar aesytronic değil otomatik, 1.2 ye göre hem pahalı hem çok yakar.
corsayı tahmin etmeyen yok astra daha iyi olduğu için mümkünse onu alın tavsiyesi var.
corsa b sınıfı, astra c sınıfı araç. astra tabi ki daha iyidir ama aralarında hatırı sayılır fiyat farkı vardır.
corsa tahminen 2015 de kasa yeniler astra clasic eldeki stokları bitince tahminen üretimi durur.
corsanın rakiplerina baktığın zaman ilk akla gelen hyundai i20 güzel araba oda yakında kasa yenileyecek.

torontospor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizde de 2013 1.2 aesytronic var, fren problemi yok.
2013 nisan sonunda 31.500 liraya almıştım. essienta kapak jantlı olanını.
1.4 corsalar aesytronic değil otomatik, 1.2 ye göre hem pahalı hem çok yakar.
corsayı tahmin etmeyen yok astra daha iyi olduğu için mümkünse onu alın tavsiyesi var.
corsa b sınıfı, astra c sınıfı araç. astra tabi ki daha iyidir ama aralarında hatırı sayılır fiyat farkı vardır.
corsa tahminen 2015 de kasa yeniler astra clasic eldeki stokları bitince tahminen üretimi durur.
corsanın rakiplerina baktığın zaman ilk akla gelen hyundai i20 güzel araba oda yakında kasa yenileyecek.

teşekkürler bilgiler için açık konuşmak gerekirse 80 biln lirayada araç alırız.. problem değil ama arabaya şu durumda fazla para vermek istemiyoruz hem sıfır sorun çıkarmasın hem az yaksın hem manuel vites olmasın hem küçük olsun hem bayan kullanacağından dolayı kafamıza yatan araç bu oluyor :)

Herkesin görüşüne saygılıyım tabikide..birinin iyi dediğini biri tümden kötüleyince çelişkiye düşüyorum sadcece..araba konusunu anlamam..ama bilgisayar veya cep telefonu denince en azında bir şeyler bilirim..Bu araba güvenlik falanda tabiiki önemlide telefona göre kıyaslamak yanlış oluır ..600 liralk telefon (GM discovery) işimi gördüğü için aldım. 2000 liralık iphone ile yapabileceğim herşeyi yapıyorum.

İşin özü kısacası Opel Corsa 1.2i Twinport Essentia Easytronic bu aracı almaya bayağı bir niyetimiz var..:) Kullanan arkadaşların yorumlarıda önemli tabiiki

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bayan kullanan arkadaşım var. tavsiye üzerine almıştık. kendisi memnun. Kronik bir sorun bildiğim kadarıyla yok. şanzıman konusunu bilemiyorum. ama onun dışındaki herşey manuel ile aynı :)
ben sorunsuz biniyorum. çekiş konusu beklentinizile ilgili çabuk hızlanmayan ama şehiriçi ve şehirlerarası kullanımda sizi üzmeyen bir araç

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha önce mcorasa d nin manuel dizeli vardı bende. hanımın boyu kısa olsuğu için debriyaj pedalına boyu yetişmiyordu ayrıca manuel olduğu için hanım hiç kullanmadı.
sonrasında 1.2 aesytroniği aldım onu da ilk gün başka şehirde üniversitede okuyan oğlum aldı
hala o kullanıyor.
otomotiv sektörü 1. derecede ilgi alanım. arkadaşlarımın ve akrabalarımın yarısı servis, bayiş, kaportacı, galerici vs.
15 civarında kendim parasıyla araç aldım kullandım, araba alacaka satacak eşim dostum beni bulur onların işini de elimden geldiği kadar görürüm.
benim için öneli olan sağlam olsun
pazarı iyi olsun istediğin zaman iyi paraya satılsın
vergisi düşük olsun, az yaksın ( manuelinden az yakan tek araba herhalde) vs. kriterlerimi tam anlamıyla karşılayan araba idi aldım ve memnunum.
8.000 km. civarında oldu. bu hafta 350 liraya ilk bakımını da yaptırdım.
şimdiki bütün arabalarda aynı olmakla birlikte sadece ön camın sağında ve solundaki a sütunları oturuş pozisyonuna göre bir miktar yan görüşü etkiler. anneniz oturup koltuğu kendine göre ayarlayıp deneme sürüşü yaptığında beğenirse tavsiye ederim pişman olmazsınz.

35cemy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi sehir içi kullanacaksan cok mutlu eder seni o fiyata sıfır alınacak en tatlı araba.