Nisan AYı Kampanya Balonu

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
üfffff 8000tlcik mis :D
abi almanya da vaktin olurda dolaşırsan ve bu tarz kite denk gelirsen ucuz yollu
haberimiz olsun alıp oradan bulgaristana yollatırız gerisi kolay ,sana ne dua ederim bilemezsin...

poyrazilker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel fiyat listesini resmi siteden linki kaldırmış girilmiyor fiyatlarda oynama yapılacak zannediyorum ? bilgisi olan arkadaşlar...

poyrazilker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
start stop sıkma bir durum :)

poyrazilker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
%2 zam olsa bile kimse gidip dizel corsaya 40.000 TL vereceğini düşünmüyorum şu anda bile enjoy 37.500 bin arası seyrediyor... eder mi bence etmez... gidip polo almayı yehlerim... astra J dizel sport 50.000 bin lerde seyrediyor buna rahmen bekleyip golf alınabilir biraz beklenir... artık sahibinden de bile satıcılar ikinci el dizel corsalara 36-38 bin çekiyor herkesin kendi malı birileri kendi çapında piyasa yaratmaya başlamış... bu olay vw lerde var genelde gel sıra bekleme ikinci el fiyatı bayi satış fiyatı üzerinde... sabeb 4 ay sıra beklemeden :) adamlar artık sırasını bile satar hale gelmiş... ilanlarda neler var nelerr....

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa bile 37 bin lira olmuş. Nereye gidiyor bu fiyatlar anlamak mümkün değil :)

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa bile 37 bin lira olmuş. Nereye gidiyor bu fiyatlar anlamak mümkün değil :)

Bende tam bunu yazmaya girmiştim corsayı küçümsediğimden değil küçük sınıfta tercih edilen bir araç bu fiyata gelmiş gerçi punto bile 33-34 leri gördükten sonra corsada 37 olur tabikide ben poloyu pahalı aldım diyordum ama susuyum ya diğerleri poloya yetişti.

carrbonn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aralık ayında 33 bin liraya aldığım araç, Nisan listesinde 37.545 TL. Şaka gibi resmen.