..:.:.::Opel Corsa 1.0 Garage::.:.:..

0mercan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlk önce olarak bütün OPEL CORSA 1.0 araç sahiplerinin burada toplanıp bilgi paylaşımını ve herkesin birbiriyle tanışmasını istedim..:!
İlk önce kendimi tanıtıyim.::Ben İstanbuldan Ömercan 26 yaşındayım otomobil firmasında yedek parça sorumlusu olarak çalışıyorum..Corsamı alalı 1 sene 1 ay felan oldu..Sır diğerlerinde..!!

Son düzenleme:

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oooo Eco cular, yakışır, garajınız hayırlı olsun

Deniz İçgüdel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eco cular hayırlı olsun garajınız. Benim merak ettigim birşey var sizin arabalar kılima açık ve 4 kişi varken nasıl gidiyor çekişte çok farkediyormu?

wolverine

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sagolun.klima acıkcası biraz etkılıyor cekısten dusuruyor arabayı ben yenı yaptırmama ragmen klıma acıkken hıssedılıyor düşüş ama 2 kısı fln oldugunda cok fazla etkılemıyor.

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
öncama ne yazdın baskan ya

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada bende bişey sorabilirmiyim, benim araç 1.2 , şu aralar 230-250 krş /km yakıyor, sehiriçinde,üstelik de çok abartmıyorum gaza basarken, sizin araçlar bu şartlarda ne yakıyor, bir karşılaştırma olur hemde

wolverine

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
km de kac kurus yaktıgına dıkkat etmedım ama 1 depoyla 1100 km gıdenler oldugunu bılıyorum belkı dıger arkadaslar bılırler.

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada bende bişey sorabilirmiyim, benim araç 1.2 , şu aralar 230-250 krş /km yakıyor, sehiriçinde,üstelik de çok abartmıyorum gaza basarken, sizin araçlar bu şartlarda ne yakıyor, bir karşılaştırma olur hemde
Vay be. Demek harbiden ufak motor az yakacak diye bir şey yok. Benim Laguna o civarlarda yakıyor. :rolleyes:

Son düzenleme: