opel combo dti egl varmi 2003. varsa nerede

samtar55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar aracimda her sabah beyaz duman la birlikte sirkelenme yapiyor 2 dakika sonra beyaz duman kesiliyor arac beyaz duman kesilince sirkeleme yapmiyor tum gun sorunsuz ..ama bunu 2000 ve 3000 devir araliginda yapiyor sadece sabahlari yapiyor arac bilgisayara baglattim sorunsuz gorunuyor..

samtar55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabayla ilgili az d200etay verirmisin.[/QUOTE
2003 1.7 dti opel combo 130 binde arac yukarda bahsettigim sikinti var aracta aracin minimum yag seviesinde oldunu faek ettim simdi ondan olabilirmi egr dediler ama nerde oldunu soylemediler araci servise soktum onlarda net bise bulamadilar..

bugra07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabayla ilgili az d200etay verirmisin.[/QUOTE
2003 1.7 dti opel combo 130 binde arac yukarda bahsettigim sikinti var aracta aracin minimum yag seviesinde oldunu faek ettim simdi ondan olabilirmi egr dediler ama nerde oldunu soylemediler araci servise soktum onlarda net bise bulamadilar..

GEREKEN CEVABI FORUMDA ARAMA BAŞLIĞINDAN BULABİLİRDİN. AMA AL BEN SANA BULDUM BURDAN YOLA ÇIKARAK FİŞİ ÇEKEBİLİRSİN. BU ARKADAŞ DİREK CONTA İLE İPTAL ETMİŞ. SEN FİŞİ ÇEKSEN YETERLİ9

http://www.opelim.net/forums/teknik-servis/11756-1-7-dti-corsa-combo-ya-resimli-egr-iptali.html

samtar55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
GEREKEN CEVABI FORUMDA ARAMA BAŞLIĞINDAN BULABİLİRDİN. AMA AL BEN SANA BULDUM BURDAN YOLA ÇIKARAK FİŞİ ÇEKEBİLİRSİN. BU ARKADAŞ DİREK CONTA İLE İPTAL ETMİŞ. SEN FİŞİ ÇEKSEN YETERLİ9

http://www.opelim.net/forums/teknik-servis/11756-1-7-dti-corsa-combo-ya-resimli-egr-iptali.html

Hangi fisi cekecemi bilmiyorumki resimde net olarak belli okmuyor veya ben anlamadigim icin fisi bulamiyorum