2003 Opel Corsa C 1.7 dti - Siyah Duman ???

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
yarın büyük gün. arabam 2ci kez ağır bakıma giriyor. bu güç kaybının nedeninide inşallah bulucaz.... :)

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
havalarda abiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :)
powerbox ıda söktün...ben derim depoya bi 35 lik tekel votkası..ilaç niyetinede 2 gripin :) ondan sonra nası gidiyor araba ? önü havada :)

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
yarın zaten motor temizliğide yapılacak. şu carbon clean dedikleri varya?! ozaman birşeyler değişecek. ama senle bir egzosçuya gidelim. kat iptali :)

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi carbon clean bizim arabada hikaye...geçici çözüm 3 günlük...ayrıca kaliteli ilaç bulmak lazım...
biraz önce istanbuldan bakımları yapan abim aradı ne oldu diye...söyledim...
ben dedi 3 gün önce bir astra 1.7 dti ın komple silindir kapağını söktüm dedi kurumdan sebep manifold temizlendi senin dedi ama hata ettik komple sökecektik diye..yağ buharıyla ister istemez bulaşıyor geri dedi...
silindir kapağı söküldü rektifiyeci temizledi dedi güzel valfler kontrol edildi bide alıştırmasınıda yaptı araba oldu silah diyor...
müşterisi demişki 160 yapmayan araba 180 de yol olsa daha gitcek diyor x?Q!?'2-* yani :)...

hem senin triger sökülücek zaten...napsan kapak sökülsemi ? 160 bine de geldi...
enjektörünün bir hatası varsa siboplardanda belli olur..birde lastikleri değişir olmassa..
devammmmm...ne geçiyor aklından ??

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
10bin km önce üst kapak söküldü. contası değişti. kapağı güzelce temizlettik. valflere baktırdım. herhangi bir sorun yoktu. ama yarın serviste tekrar konuşuruz bu konuyu :)