Opel.com da Astra J Edition 39.900... (Bayiden fiyat almadım)

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opel.com da Astra J Edition 39.900... (Bayiden fiyat almadım)

Ya bu nasıl iştir 39.900 den 1 kuruş inmiyorlar... Ellerinde kalmamış bir sonra ki ay da teslim edilecekmiş

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kaanrevan link' Alıntı:
Ya bu nasıl iştir 39.900 den 1 kuruş inmiyorlar... Ellerinde kalmamış bir sonra ki ay da teslim edilecekmiş
Odak ve Gerçekten fiyat aldınız mı?

Erhan42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu kampanya martta da yapılmıştı.Okuldan iki arkadaşım edition modeli almak için İzmir deki tüm bayileri gezdiler ancak ellerinde olmadığını 1-2 ay sonra teslim edebileceklerini söylediler.Onlarda enjoy plus aldılar.şahsi fikrim opel müşteriyi çekmek için bu fiyatı yayınlıyor ve Astranın cazibesine kapılan müşterilerde beklememek için  bayinin elinde ki en uygun fiyatlı aracı alıyor.Bunlar sadece şahsi fikrim.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Erhan42 link' Alıntı:
Bu kampanya martta da yapılmıştı.Okuldan iki arkadaşım edition modeli almak için İzmir deki tüm bayileri gezdiler ancak ellerinde olmadığını 1-2 ay sonra teslim edebileceklerini söylediler.Onlarda enjoy plus aldılar.şahsi fikrim opel müşteriyi çekmek için bu fiyatı yayınlıyor ve Astranın cazibesine kapılan müşterilerde beklememek için  bayinin elinde ki en uygun fiyatlı aracı alıyor.Bunlar sadece şahsi fikrim.

Yemleme politikası diyorsunuz yani  :)

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

zaten başlangıçta edition versiyonu yoktu astra'nın
etkileme politikası olduğunu kesinlikle düşünüyorum neden derseniz
reklamları çıkıyor zaten 39 bin tl'den başlayan fiyatlar ile dediğinde fiyat konusunda ilgi çekebiliyor
ama bu sadece opele özgü değil, diğer markalarda da var..

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben geçen ay dizel için Edition konuştum araç vardı hatta opsiyonlayabiliyordum ancak önce Enjoy sonra da Sportta karar kıldım. Çevremde de Edition donanım araçları görmekteyim. Ancak az gelmiş olabilir bu araçlar.

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Burock3427 link' Alıntı:
Corsa otomatik olduğu için manuel 1,6 astra ile yakın tüketim değerleri vardır.

Bütçeniz ancak buna el veriyorsa bence Edition üzerine düşünebilirsiniz Corsa yerine. Araç o fiyata göre çok çok iyi bir araç ayrıca da çok yakışıklı. Sac jant bile olsa çelik jant havası verilmiş 5 kol 17 jant çok güzel bir ayrıntı ve bildiğim kadarıyla hiç bir markada yok. 37 Corsa yerine 39 Astra daha üst sınıf ve çok göz alıcı bir araç. İlerde maddi durum el verdiğinde sadece 4 tane 17 jant takarsınız lastik almaya gerek olmadığından çok pahalı olmaz aracın görselini de geliştirme şansınız olur fabrika çıkış ebata sadık kalarak. Keza araçta sis farı yok ama sinyaller aynı yerde olduğundan görüntü olarak orada siyah bir plastik görmezsiniz sis farı olan araçla aynı görünüm. Velhasıl bence ekonomik ama verdiğiniz paraya göre çok güzel bir araç almış olursunuz hem de güvenlik yüksek donanımla aynı. Bu Opelin en güzel yanı 50 küsür verip ESP siz Golf satan VW Doğuşu düşününce

Ben de Edition diye yola çıkmışken bayide Enjoy siparişi vermiş daha sonra da Sport a değiştirmiştim siparşimi. Dikkat edin kendinizi Sporta binerken bulmayın  special_Yeah

Ay sonu gibi gittiyseniz bayiye biraz yoğunluk teslimat filan olmuştur. şimdi aybaşı bir kere daha deneyin isterseniz. İstanbuldaysanız özel msj atın sizi benim aldığım bayiye yönlendireyim. Bu arada istanbulda en iyi fiyatı alabildiğim bayi bu olmuştu size de fiyatta yardımcı olurlar diye tahmin ediyorum.

Auris 1,33 demişsiniz. Ben de Auris 1,4 dizelden dönüp Astra aldım fena araç değil ama şunu söyliyeyim 1,33 araca binip 1,6 vergisi vermek hoş bir duygu değil bence. 1,33 Türkiye şartlarında iyi bir seçim değil
ևok detaylı ve güzel bir yazı olmuş keyifle okudum. Yazdıklarınıza aynen katılıyorum. ֖zellikle plastik kapak olsada alüminyum jant gibi görünen jantlar (açıkçası benim cosmo jantlarından daha güzeller) ve sis farı konumuna konup orayı boş bırakmayan sinyaller benimde bilincimde olduğum fakat sadece dikkatli bir gözlemcinin dikkat edebileceği unsurlar.  045thumbsup

Ayrıca Edition Astra, Trendline Golf 6 dan çok daha donanımlı  :)

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et

PM ile bana mesaj gönderen arkadaşın aldığı bayi gerçekten iyi fiyat verdi. Ayrıca Odağı aradım onlarda 39.000 dedi gelin daha konuşuruz gibisinden konuşuldu. Ben çorludayım. Burdaki bayiler 1 kuruş düşmüyorlar çok ilginç. İstanbulda nasıl bir sistem var bilmiyorum ancak 1.5 milyara yakın bir indirim oluyor. Olmadı kimliğinizi faxlayın biz sizin adınıza hazırlarız işlemler bitince gelir imza atar alırsınız aracı dedi odaktaki müşteri temsilcisi... Kafam iyice karıştı anlayacağınız...2 yıl önce ankaranın göbeğinde kaza yapıp sonra araç kullanmadan geçen 2 yıldan sonra O aracı istanbul trafiginden çıkartması da ayrı bir dert tabi...

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bütün dertler böyle olsun :D geze geze gelirsiniz ne güzel

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et

Enjoy olan arkadaşlar, HSA yani yokuş kalkış desteği nasıl bişey acaba? Bu normalde otomatiklerde olur diye biliyordum ancak videoda gördüm bu sanırım manuellerde de geçerliymiş yokuşta 2 sn lik bir geçikme arabayı askıda tutabiliyormuş falan diyor.. Doğrumudur?