Opel Astra J Sedanda Olmazsa Olmaz Dediğiniz Modifiye Uyguluması Nedir??

black_eups

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opel Astra J Sedanda Olmazsa Olmaz Dediğiniz Modifiye Uyguluması Nedir??

Bende aracıma piano black renkte ön lip aldım ve sırıtmasın diye tamamlaması için yan eteklere siyah folyo kapladım, nekadar güzel oldu bilmiyorum ama sıkıldığımda zararsız sökülebildiğinden içim rahat, maliyeti ise sadece 16 tl. Sırada arka spolier var oda piano black olucak.

Ekli dosyalar

• Yeni.png
    Yeni.png
    103.8 KB · Görüntüleme: 175

Kerim12can

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: Opel Astra J Sedanda Olmazsa Olmaz Dediğiniz Modifiye Uyguluması Nedir??

black_eups link' Alıntı:
Bende aracıma piano black renkte ön lip aldım ve sırıtmasın diye tamamlaması için yan eteklere siyah folyo kapladım, nekadar güzel oldu bilmiyorum ama sıkıldığımda zararsız sökülebildiğinden içim rahat, maliyeti ise sadece 16 tl. Sırada arka spolier var oda piano black olucak.
Bence yan tarafı siyaha kaplıyaçağınıza ön tarafı  beyaza kaplasaydınız.

black_eups

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Buda ön lip ile beraber görünümü.

Ekli dosyalar

• n lip 2.png
    n lip 2.png
    96.9 KB · Görüntüleme: 173

black_eups

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kerim12can link' Alıntı:
Bence yan tarafı siyaha kaplıyaçağınıza ön tarafı  beyaza kaplasaydınız.

Aslında beyaza boyatmayı düşündüm ama beyaz araca değişiklik katıp siyahın yakışıcağını düşündüm, jantlarıda plasti dip ile siyaha boyamayı düşünüyorum sizce nasıl olur?

Kerim12can

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: Opel Astra J Sedanda Olmazsa Olmaz Dediğiniz Modifiye Uyguluması Nedir??

black_eups link' Alıntı:
Aslında beyaza boyatmayı düşündüm ama beyaz araca değişiklik katıp siyahın yakışıcağını düşündüm, jantlarıda plasti dip ile siyaha boyamayı düşünüyorum sizce nasıl olur?
araça bakın öndeki siyah yakışmış ama yanlar pek olmamış jantları boyatmanız BENCE yakışmayabilir

bugra_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

daos009 link' Alıntı:
bunu bende çok araştırdım 2012 ve öncesi makyazsız kasa olan sport ve cosmolarda bu krom şeridden var ama 2012 de makyajlandıktan sonra bu özelliği kaldırdılar. aksesuarcılarda krom şetitler var onlardan çektirebilirsiniz yada çıkmacılardan temin edilebilinir bildiğim kadarı ile yurt dışında bunu satan bir site yok.

Teşekkürler.

black_eups

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Astra mı değil mi diye 2 kere baktım. MAşALLAH araç Passat CC'ye benzemiş ve ondan daha güzel durmuş. Bulursanız kesinlikle taktırın ;) :)

Hocam resimdeki araç tamamen photo shop ürünüdür, jantların duruşu ve arka sağ egzost çıkışındanda belli olduğu gibi, böyle bişeyi ancak fiber işi yapanlar uzun uzun araç üzerinde çalışarak ortaya çıkarabilirler diye düşünüyorum..

mucahitduran link' Alıntı:
Astra mı değil mi diye 2 kere baktım. MAşALLAH araç Passat CC'ye benzemiş ve ondan daha güzel durmuş. Bulursanız kesinlikle taktırın ;) :)

Bende astra sedan cosmo kullanıcısıyım ancak passat cc den photo shop haliyle bile daha güzel olmamış bence, cc d segmentinde coupe formlu bi araç çok başka bişe yani.. Bizim araçlar onun yanında sanki yanlardan basık yüksekliği fazla.. Tabi bunun avantajları ve dezavantajlarıda mevcut. Passat cc hayranı olarak bunu soylemeden geçemedim  :) ama tabi bizim en boş editon paket olan astra sedan, en dolu olan ve aynı segmentte bulunan jettadan çok daha harika görünüme sahip.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Görünüm anlamında jetta astra sedanın yanına yaklaşamaz, mukayese bile edilemez, çok bariz astra sedan jettadan daha güzel. Bunu bi r astra sedan kullanıcısı olarak söylemiyorum. Tarafsız 100 kişiye sorsanız iki aracı yan yana koyup en az 90 kişi astra der. Ha diğer özelliklerinde, teknik yapısında işçiliğinde performansında filan tartışılır mukayese edilir. Ancaaak görünümde astra çok açık ara önde. dancee

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

harunhoca link' Alıntı:
Görünüm anlamında jetta astra sedanın yanına yaklaşamaz, mukayese bile edilemez, çok bariz astra sedan jettadan daha güzel. Bunu bi r astra sedan kullanıcısı olarak söylemiyorum. Tarafsız 100 kişiye sorsanız iki aracı yan yana koyup en az 90 kişi astra der. Ha diğer özelliklerinde, teknik yapısında işçiliğinde performansında filan tartışılır mukayese edilir. Ancaaak görünümde astra çok açık ara önde. dancee

+1 :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Jetta'yı kalite açısından da VW grubunda saymak bile zor, Astra ile mukayese kabul edecek konumda değil. :)