Opel Astra J Sedanda Olmazsa Olmaz Dediğiniz Modifiye Uyguluması Nedir??

eraytly

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opel Astra J Sedanda Olmazsa Olmaz Dediğiniz Modifiye Uyguluması Nedir??

Maşallah çok özel bir sedana sahipsiniz Allah kaza bela vermesin

bugra_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

daos009 link' Alıntı:

hocam LED'ler le sinyal senkronizasyonu nasıl yapıldı? Çok hoş görünüyor. Gece farlar açıkken sinyal verdiğimiz tarafın farını kapatmasın :) Olayı nedir?

bugra_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bunyasg link' Alıntı:
valla allahın izniyle ben baya hallettim işleri.aşağıdakilerinde siparişini verdim onları bekliyorum.kol dayamayı araştırıyorum hala.

OPEL ASTRA J 2013 KROM SİS FARI ÇERÇEVESİ 2 PARÇA P.ÇELİK

OPEL ASTRA J 2012-2013 SEDAN KROM CAM ÇERÇEVESİ 12 PARÇA P.ÇELİK

OPEL ASTRA J 2013 KROM ÖN TAMPON ALTI ÇERÇEVESİ P.ÇELİK

OPEL ASTRA J KROM ÖN KAPI İÇİ KOLU 2 PARÇA PASLANMAZ ÇELİK

http://www.aliexpress.com/snapshot/6079806755.html

http://www.aliexpress.com/snapshot/6078582776.html

Merhaba. Makyajlı astra hb için bu krom çerçevelerden hoparlör üstüne uyanı var mı acaba? Benim hoparlör kısmı yuvarlak değil biliyorsunuz..

daos009

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eraytly link' Alıntı:
Maşallah çok özel bir sedana sahipsiniz Allah kaza bela vermesin
Teşekkür ederim daha iyisi sizin olsun.

bugra_06 link' Alıntı:
hocam LED'ler le sinyal senkronizasyonu nasıl yapıldı? Çok hoş görünüyor. Gece farlar açıkken sinyal verdiğimiz tarafın farını kapatmasın :) Olayı nedir?
sinaylllere iki ayrı led takıldı beyaz olanlar gündüz ledine bağlandı sürekli yanıyor gündüz ledi ile birlikte. sinyal verdiğinde ise beyaz ledler sönüp sinyal için konulan ledler yukardaki gündüz ledleri ile birlikte kırmızı olarak sinyal şeklinde yanıyor. farlarda her hangi bir sönme söz konısı değil. videoda gördüğünüz kısım içerdeki engel halkanın sönmesi far sönmüyor.

daos009

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ttt35 link' Alıntı:
Maşallah güzel uygulamalar.Güle güle kullanın aracı baya doldurmuşsunuz yapılanlarla
teşekkür ederim daha iyisi sizlere
Kerim12can link' Alıntı:
Aracın arkası harika duruyor
çok teşekkür ederim darısı size
mmtcopur link' Alıntı:
Hocam bu döşemeleri çok beğendim editonlarda beni en çok rahatsız eden konu bu aslında acaba kaça malodu merak ettim. Birde nerde yaptırdınız
teşekkür ederim. koltuk ısıtma dahil 2250 lira maliyeti

daos009

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugra_06 link' Alıntı:
Merhaba. Makyajlı astra hb için bu krom çerçevelerden hoparlör üstüne uyanı var mı acaba? Benim hoparlör kısmı yuvarlak değil biliyorsunuz..
bunu bende çok araştırdım 2012 ve öncesi makyazsız kasa olan sport ve cosmolarda bu krom şeridden var ama 2012 de makyajlandıktan sonra bu özelliği kaldırdılar. aksesuarcılarda krom şetitler var onlardan çektirebilirsiniz yada çıkmacılardan temin edilebilinir bildiğim kadarı ile yurt dışında bunu satan bir site yok.

Scrapercar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

daos009 link' Alıntı:
bunu bende çok araştırdım 2012 ve öncesi makyazsız kasa olan sport ve cosmolarda bu krom şeridden var ama 2012 de makyajlandıktan sonra bu özelliği kaldırdılar. aksesuarcılarda krom şetitler var onlardan çektirebilirsiniz yada çıkmacılardan temin edilebilinir bildiğim kadarı ile yurt dışında bunu satan bir site yok.
Cok emek harcamissiniz ama degmis gercekten cok guzel olmus araciniz. Benim merak ettigim sedan sport almak isteyen kisiler showroomda hb sporta bakip siparis verdiginde acaba bayilr tarafindan uyariliyormu ozellikle koltuklarin farkli olacagi konusunda. Cunku dikkat ediyorum sedan sport 3-4 bin pahali oldugu halde cok onemli seyleri calmislar aractan. Bu bence sedan almak isteyenlere yapilan ciddi bir ayıp

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sedan araçlar herzaman tercihim olmuştur.  Tam para tam araba. Sedandan ne caldiklarini bilmiyorum. Hem daha pahalı olup hem de eksik donanım olmasi kabul edilemez.

Scrapercar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Sedan araçlar herzaman tercihim olmuştur.  Tam para tam araba. Sedandan ne caldiklarini bilmiyorum. Hem daha pahalı olup hem de eksik donanım olmasi kabul edilemez.
Harunhocam bizim araclara yarım mı diyosun simdi. Bu arada cosmolarda calinan bisey yok. ama sport donanimda
bildigim kadariyla spor koltuk spor direksiyon piano black gogus kaplamasi 3 boyutlu gosterge paneli on tamponda krom cerceve gibi bence onemli cok sey eksik

daos009

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Scrapercar link' Alıntı:
Cok emek harcamissiniz ama degmis gercekten cok guzel olmus araciniz. Benim merak ettigim sedan sport almak isteyen kisiler showroomda hb sporta bakip siparis verdiginde acaba bayilr tarafindan uyariliyormu ozellikle koltuklarin farkli olacagi konusunda. Cunku dikkat ediyorum sedan sport 3-4 bin pahali oldugu halde cok onemli seyleri calmislar aractan. Bu bence sedan almak isteyenlere yapilan ciddi bir ayıp
Teşekkür ederim. evet söylediler çok istememe rağmen yapılacak bir şey yok dendi. 2014 modellerinde bu ayıplarını kapatıp sport donanımlarda kumaş deri koltuk karışımı olan çok daha şık ve beli saran bir koltuk kullanıyorlar ancak 2012 ve 2013 alanlara yapacak bişr şey yok.

Scrapercar link' Alıntı:
Harunhocam bizim araclara yarım mı diyosun simdi. Bu arada cosmolarda calinan bisey yok ama bildigim kadariyla spor koltuk spor direksiyon piano black gogus kaplamasi 3 boyutlu gosterge paneli on tamponda krom cerceve gibi bence onemli cok sey eksik
evet como paketlerde her hangi bir çalım söz konusu değil