Opel Astra J Sedanda Olmazsa Olmaz Dediğiniz Modifiye Uyguluması Nedir??

Kerim12can

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hem arkadaşların düşündüğü uygulamalarda yardım etmiş oluruz...Eğer uygulamaları yaptıysanız fotoğraf koyarsanız ve nasıl yapılıp ne kadara olduğunu yazarsanız herkes bu konu hakkında bilgilenmiş olur.Hemde gözümüz başka güzelliklerde görür...Bence en olmazsa olmaz uygulama Egzoz ucu ve o egzoz ordaki siyah parçanın parlatılması adeta aracı ilgi odağı haline getiriyor...

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opel Astra J Sedanda Olmazsa Olmaz Dediğiniz Modifiye Uyguluması Nedir??

Kerim12can link' Alıntı:
Hem arkadaşların düşündüğü uygulamalarda yardım etmiş oluruz...Eğer uygulamaları yaptıysanız fotoğraf koyarsanız ve nasıl yapılıp ne kadara olduğunu yazarsanız herkes bu konu hakkında bilgilenmiş olur.Hemde gözümüz başka güzelliklerde görür...Bence en olmazsa olmaz uygulama Egzoz ucu ve o egzoz ordaki siyah parçanın parlatılması adeta aracı ilgi odağı haline getiriyor...

bugün Murat'la konuştuğumuz için aklıma ilk gelen plaka aydınlatmasını beyaz led ile değiştirebilirsiniz. şayet geri görüş kameranız yoksa aksi halde simetriklik bozuluyor  31agryyy

Alimertx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kesinlikle çok faydalı bir başlık olmuş modifiye yapan arkadaşlardan tavsiyeler ve fotoğraflar rica ediyoruz...

Kerim12can

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: Opel Astra J Sedanda Olmazsa Olmaz Dediğiniz Modifiye Uyguluması Nedir??

Alimertx link' Alıntı:
Kesinlikle çok faydalı bir başlık olmuş modifiye yapan arkadaşlardan tavsiyeler ve fotoğraflar rica ediyoruz...
Saolun aklıma geldi yapayım dedim çünkü sedanlara yapılacak şeyler fiğer kasalara göre daha az uygulama var öneri için aklıma geldi buarada geri gorus kamerasini etkiler,i led ışık

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çift egzoz

Kerim12can

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Led ışık taktırsak plakaya geri görüşü etkiler mi

black_eups

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Selam arkadaşlar, aracım 1.4 t cosmo sadan.
Aracımı alalı 15 ay oldu ve aldığımdan beri aklımda olan plakaların aydınlatmasını led yapmaktı fakat nekadar arıza ışığı yakmaz led denesemde hepsi arıza ışığı yaktı, en son 1 ay önce şu arıza giderici modül ile takıp denedim ve sorunsuz çalıştı.
Ayrıca aracımda geri görüş kamerasıda mevcut ve led aydınlatma hiçbir şekilde etkilemiyor görüntüyü, hatta sarı ampuller varken gece geri görüş kamerasına ışık kaçıyodu ve ekranın yarısı bloke olup hiçbişe gözükmüyordu. LED taktıktan sonra bu sorun ortadan kalktı çok daha net bi görüntü geldi ekrana led ışığı odaksal olduğu için kameraya ışık kaçmıyor artık. Bunun sebebi benim led ampul seçimimde olabilir. 4 ledli ve tek tarafa ışığı olan led tercih ettim.

Modülleri maslak oto sanayiden tanesine 10 tl vererek aldım, led ampullerin çifti ise 5 tl yani toplamda 25 tl ye hallettim, araca çok başka hava kattığı kanaatindeyim.

meerdogan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

black_eups link' Alıntı:
Selam arkadaşlar, aracım 1.4 t cosmo sadan.
Aracımı alalı 15 ay oldu ve aldığımdan beri aklımda olan plakaların aydınlatmasını led yapmaktı fakat nekadar arıza ışığı yakmaz led denesemde hepsi arıza ışığı yaktı, en son 1 ay önce şu arıza giderici modül ile takıp denedim ve sorunsuz çalıştı.
Ayrıca aracımda geri görüş kamerasıda mevcut ve led aydınlatma hiçbir şekilde etkilemiyor görüntüyü, hatta sarı ampuller varken gece geri görüş kamerasına ışık kaçıyodu ve ekranın yarısı bloke olup hiçbişe gözükmüyordu. LED taktıktan sonra bu sorun ortadan kalktı çok daha net bi görüntü geldi ekrana led ışığı odaksal olduğu için kameraya ışık kaçmıyor artık. Bunun sebebi benim led ampul seçimimde olabilir. 4 ledli ve tek tarafa ışığı olan led tercih ettim.

Modülleri maslak oto sanayiden tanesine 10 tl vererek aldım, led ampullerin çifti ise 5 tl yani toplamda 25 tl ye hallettim, araca çok başka hava kattığı kanaatindeyim.
ledlerin ve kullanılan malzemerin ssimlerini ve de markalarını verebilirmisn bende dusunuyorum da bu sahıbınden.com da satılan dekoderlı ledler var 20 tl ye satılan onlarda ıs gorurmu acaba?

bunyasg1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

valla allahın izniyle ben baya hallettim işleri.aşağıdakilerinde siparişini verdim onları bekliyorum.kol dayamayı araştırıyorum hala.

OPEL ASTRA J 2013 KROM SİS FARI ÇERÇEVESİ 2 PARÇA P.ÇELİK

OPEL ASTRA J 2012-2013 SEDAN KROM CAM ÇERÇEVESİ 12 PARÇA P.ÇELİK

OPEL ASTRA J 2013 KROM ÖN TAMPON ALTI ÇERÇEVESİ P.ÇELİK

OPEL ASTRA J KROM ÖN KAPI İÇİ KOLU 2 PARÇA PASLANMAZ ÇELİK

http://www.aliexpress.com/snapshot/6079806755.html

01engin33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sedana en çok çift egzoz yakıştırıyorum.Mersin adana civarında yaptıran varsa usta tavsiyesi alabilirim.