opel astra j donanım

erenilter

Kayıtlı Kullanıcı
01-Adana
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar öncelikle iyi forumlar arkadaşıma astra j kasa araç bakıyoruz küçük bir ayrıntıda takıldık yeni astralarda arka koldayama varmı yok mu inanın internette bir çok modelde arka kol dayama görünmüyor sadece cosmo modellerinde var olduğu beliritliyor ama koltuklarınada baktığınızda anlaşılmıyor arkadaşlar astra j kullanıcılarından araçlarında arka kol dayama olup olmadığı hakkında cevap bekliyorum saygılar

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar öncelikle iyi forumlar arkadaşıma astra j kasa araç bakıyoruz küçük bir ayrıntıda takıldık yeni astralarda arka koldayama varmı yok mu inanın internette bir çok modelde arka kol dayama görünmüyor sadece cosmo modellerinde var olduğu beliritliyor ama koltuklarınada baktığınızda anlaşılmıyor arkadaşlar astra j kullanıcılarından araçlarında arka kol dayama olup olmadığı hakkında cevap bekliyorum saygılar

cosmo donanım dahil arka kol dayama yok.

erdem/astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
flexride şasi de arka kol dayama var diye biliyorum bu da ayrı bir paket olarak alınabiliyor

gkny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ergonomik spor koltuk seçeneği alınmadıktan sonra hiç bir astra j de arka kol dayama bulunmuyor

erenilter

Kayıtlı Kullanıcı
01-Adana
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ilginize teşekkürler ama anlayamdağım benim astra g enjoy aracımda vardı kol dayama opel gün geçtikçe malzemeden mi çalıyor anlayamadım

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar astra j 1.6 larda hangi donanımlar var. Sanırım şuan sadece edition var. enjoy plus lar daha önceki daha önceki yıllardamı üretildi (2010-2011-2012). enjoy plus mı yoksa edition mu daha çok donanımlı. Bütçem en fazla 38.000 sizce bu paraya hangi aracı tercih etmeliyim.

(arkadaşlar yeni konu açmamak için buraya yazdım. )

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 23:55 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 23:30 ----------

enjoy ile enjoy plus ilk bakışta nasıl ayırt edebilirim. enjoy u plus diye kaptırmasınlar bize. sanırım ruhsatta ikisinde de enjoy yazar.

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
kol dayama malesef yok . mustafa bey astra j düşünüyorsanız turbo olmayan modellerden uzak durun yada astra g aracınızı satmayın derim. tavsiyem astra j 1.4 140 hp sport veya cosmo modelidir.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Astra g ile kıyasladım özetle; parça kalitesi daha kötü, teknolojisi ise çok daha iyi. Nedense yeni nesil motor daha çok yaktı daha kötü gitti.

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kol dayama malesef yok . mustafa bey astra j düşünüyorsanız turbo olmayan modellerden uzak durun yada astra g aracınızı satmayın derim. tavsiyem astra j 1.4 140 hp sport veya cosmo modelidir.

ethem bey astra G yi sattım. şubat ayında araç alacam. bütcem yaklaşık olarak 38.000 civarında . bu paraya 1.4 turbo bulmam zor. Ancak 2010-2011 enjoy plus bulabilirim. Yoksaki gönlüm 1.4 sport dan yana.

sanırım görünüş olarak enjoy ile plus arasında bi fark yok. iki aracı nasıl ayırt edebilirim.

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
fark var. en basit şunu söyleyebilirim.jantlar plastik kapaklı olmayacak . elektronik el freni ve hız sabitleyicisi olacak..