opel astra j 2012 sport direksiyon simidi soyulma sorunu

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: opel astra j 2012 sport direksiyon simidi soyulma sorunu

gokhanbedir link' Alıntı:
Tüketici hakem heyetinden bilirkişi tayin edilecek ve sizin aracınızın direksiyonu incelenerek bir rapor hazırlanacak bu rapor doğrultusunda bir karar çıkacak karara karşı iki tarafında itiraz ederek olayı mahkemeye taşıma hakkı var.

Avukat misiniz ? Bu tur bir davanin olumlu sonuclanma olasiligi nedir? Bilimsel olarak direksiyondaki soyulmanin sebebi belirlenemez gibi geliyor bana ve karsi tarafin garantiyi mekanik aksama veriyoruz  direksiyon kullanim sonucu asinabilir  savi ulkemiz hukuk sisteminde daha kabul gorur gibi geliyor bana
yoksa avukat parasini da paragoz opele odeterek direksiyonumu degistrmek cok guzel olurdu benim icin.

gokhanbedir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
Avukat misiniz ? Bu tur bir davanin olumlu sonuclanma olasiligi nedir? Bilimsel olarak direksiyondaki soyulmanin sebebi belirlenemez gibi geliyor bana ve karsi tarafin garantiyi mekanik aksama veriyoruz  direksiyon kullanim sonucu asinabilir  savi ulkemiz hukuk sisteminde daha kabul gorur gibi geliyor bana
yoksa avukat parasini da paragoz opele odeterek direksiyonumu degistrmek cok guzel olurdu benim icin.
Avukatım,
Soyulmanın neden kaynaklandığı aşağı yukarı belirlenir, benim size tavsiyem hakem heyetine avukat tutmadan kendiniz başvurun bilirkişi ücreti ve masraf olarak yaklaşık 200 tl ödersiniz(bazen bilirkişi için ekstra ücret alınmıyor) sonrasında haklı çıkarsanız zaten karşı tarafın dava açması gerekecek kararı iptal ettirmek için, sizin lehinize hakem heyetinden olumlu karar çıkarsa itiraz üzerine gidecek genel mahkemede de %90 kazanırsınız, olumsuz sonuçlanırsa başvurunuz, itiraz etmezsiniz yaptığınız masraf cebinizden gitmiş olur, ben sizin yerinizde olsam hakem heyetine başvururdum ama kararı siz vereceksiniz.

tomreader2010

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

boyle bir olay benimde basimda bu konuda girisimde bulunan arkadas varmi acaba ?

tomreader2010

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

reise basvurdum foto cekip fabrikaya ve arti garantiye mail attilar dun bugun cevap geldi ret etmisler degisim talebimi simdi ne yapabilir nerwyw basvurabilirim yardimci olurmusunuz ?

Osman41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaslar merhaba..direksiyon soyulmasi olayi benimde basima geldi.
2012 edition astra j su an 45.000 km de ve ust taraf resmen eridi bitti..
Burada ki bazi arkdaslar olayi anlamamis.sport cosmo kullaniyorum cizik bile yok demissiniz
Zaten o modellerde deri doseme var arkdaslar,soyulma edition ve enjoy plus gbi duz plastik direksiyonlarda yasaniyor..
Garanti bittikten iki uc ay sonra direksiyon asiri sekilde soyulmaya basladi.
Servise gittgimde dis etkenlerden kaynaklanan bi deformasyon oldgnu soylediler.opel turkiye ile gorustum ve genel merkezle de gorustum yine sonuc alamadim.bu opel gbi bir markaya yakismayan bir yaklasim.iki senede 45 binde nasil bu hale geleblir?ve nasil arkasinda durmazsin..araci eldivenle mi kullanayim? Dis etken ne demek?kaldi ki bu benim 4. Aracim sorun bende olsa eski araclarmdanda yasardim..arkdasmin fiat liena si 160 bindr oda duz plastik direksiyon hcbi sekilde asinma yok..burada bir magduriyet soz konusu 60 bin tl arac al direksiyonu bu halr gelsin,gerckten yaziklar olsn diyorum.

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

Fordda defısturıorlar Bundada degıstırıtler herhalde

tomreader2010

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Osman41 link' Alıntı:
Arkadaslar merhaba..direksiyon soyulmasi olayi benimde basima geldi.
2012 edition astra j su an 45.000 km de ve ust taraf resmen eridi bitti..
Burada ki bazi arkdaslar olayi anlamamis.sport cosmo kullaniyorum cizik bile yok demissiniz
Zaten o modellerde deri doseme var arkdaslar,soyulma edition ve enjoy plus gbi duz plastik direksiyonlarda yasaniyor..
Garanti bittikten iki uc ay sonra direksiyon asiri sekilde soyulmaya basladi.
Servise gittgimde dis etkenlerden kaynaklanan bi deformasyon oldgnu soylediler.opel turkiye ile gorustum ve genel merkezle de gorustum yine sonuc alamadim.bu opel gbi bir markaya yakismayan bir yaklasim.iki senede 45 binde nasil bu hale geleblir?ve nasil arkasinda durmazsin..araci eldivenle mi kullanayim? Dis etken ne demek?kaldi ki bu benim 4. Aracim sorun bende olsa eski araclarmdanda yasardim..arkdasmin fiat liena si 160 bindr oda duz plastik direksiyon hcbi sekilde asinma yok..burada bir magduriyet soz konusu 60 bin tl arac al direksiyonu bu halr gelsin,gerckten yaziklar olsn diyorum.

müşteri memnuniyeti felan umurlarında değil almanyaya almanca bile mail attım 30 dk içinde opel türkiyeye yönlendirmişler maili aynı cevap ret, ya arkadaş opel türkiye ile halletsem zaten almanyaya mail atmazdım size atıyorum ki ülkemde çözememişim sorunu