opel astra j 2012 sport direksiyon simidi soyulma sorunu

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: opel astra j 2012 sport direksiyon simidi soyulma sorunu

Kaplamayı kabul etsem mı kı kararsız kaldım ,nasıl olur acaba?

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
Kaplamayı kabul etsem mı kı kararsız kaldım ,nasıl olur acaba?
Daha önceden kaplanmiş direksiyonun resmi varmiymiş. Bide daha beter yapmasinlar.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
Daha önceden kaplanmiş direksiyonun resmi varmiymiş. Bide daha beter yapmasinlar.

Servisdeki(atakoy) cocuk ben olsam yaptirmam demisti , cok duyarsizlar zaten guvenemiyorum oraya kesin daha beter yaparlar gibi geliyor bana ; onay oraya verildigi icin orada yaptrmam gerekiyormus , kararsizim..

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Şikayetvar com'da gördüm şikayetinizi. Ama herhangi bir dönüş olmamış :(

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
şikayetvar com'da gördüm şikayetinizi. Ama herhangi bir dönüş olmamış :(

Hic bir sikayete cevap vermemis opel maalesef , merkezle ilan gorusmemde de tutumlari ayniydi arabami cok seviyorum keske ooel marka olarak daha duyarli olsaydi gerci skoda vw falan da degistrmiyormus boyle durumda ; sanirim en kotu tuketici mahkemesine basvuracagim
  Bu sorumu aslinda hic sallamiyorum, direksiyon da beni rahatsiz etmiyor ufak bir soyulma var ama sirf opelin bu tutumu yuzunden buyutuyorum. Tr'e ozgu bir durum mu bilmiyorum acaba avrupada olsa yaklasimlari nasil olurdu merak ediyorum.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

dreamofice link' Alıntı:
Hic bir sikayete cevap vermemis opel maalesef , merkezle ilan gorusmemde de tutumlari ayniydi arabami cok seviyorum keske ooel marka olarak daha duyarli olsaydi gerci skoda vw falan da degistrmiyormus boyle durumda ; sanirim en kotu tuketici mahkemesine basvuracagim
  Bu sorumu aslinda hic sallamiyorum, direksiyon da beni rahatsiz etmiyor ufak bir soyulma var ama sirf opelin bu tutumu yuzunden buyutuyorum. Tr'e ozgu bir durum mu bilmiyorum acaba avrupada olsa yaklasimlari nasil olurdu merak ediyorum.

Başından beri takip ettim. Yazdıklarınıza bakılınca sövesi geliyor insanın... Yok terlemeymiş yok başka şeyler sürülmesiymiş falan hepsi bahane. Ve inanın o servisler çözüm bulamadıkları için bahane üretiyorlar. Ama merak etmeyin, aynı şey başlarına gelmeden göç etmezler bu dünyadan...

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
Servisdeki(atakoy) cocuk ben olsam yaptirmam demisti , cok duyarsizlar zaten guvenemiyorum oraya kesin daha beter yaparlar gibi geliyor bana ; onay oraya verildigi icin orada yaptrmam gerekiyormus , kararsizim..
Ben olsam kaplatmazdim. Simdilik. Baktiniz cok soyuldu disarda 150 tl ye mis gibi kapliyorlar.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Garantinin mekanik aksam icin oldugunu soyluyorlar cok incelemedim garanti kitapciginda ne yaziyor ama hukuken kesin kendilerini garanti altina almislardir boyle bir durum icin ,Trde de malum boyle durumlarda adalet sistemimiz pek tuketici yanlisi degil maalesef , vatandas mi parali buyuk sirketler mi seceneginde kazanan genelde buyuk sirketler oluyor kazanma sansimi oldugunu bilsem hic usenmem ve bir direksiyonun hesabini yapan opele en pahali avukati tutarak dava acar ve mahkeme parasimi da kitlerim ama sonuu az cok tahmin edebiliyorum

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hocam yanlış anlamayın sizi suçlamıyorum ama direksiyonu bir kimyasalla silmişsiniz muhtemelen rengi atmış.ya da yıkamacıda böyle bir işlem yapılmış.başka hiçbir sport sahibinde bu sorunu görmedim ben

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kullanma kılavuzunda da deri direksiyon bakımı hakkında bilgi vardı diye hatırlıyorum. ancak yine de bu kadar kısa sürede olmaması lazım. bence fabrikasyon hatası var gibi