Opel Astra J 1.6 115 hp edition için LPG

laboxz21

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
montaj da bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum ama böylede idare etmek zorunda olduğumu biliyor. niye dersen. 1) kabullenmezler 2) aynı veya farklı bir ustaya gitsem daha beter etmelerinde korkuyorum. tek tesellim 30lt ile 330km gidiyorum.

mstfbdr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bende yeni astra edition modelini almak istiyorum fakat bilende yazmış bilmeyende çok kafam karıştı, eğer ki 2012 astra edition alıp tüp taktıran arkadaslar artılarını eksilerini yazarsa bizim için daha faydalı olur.

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra J de kullanılan euro5 motor lpg ye uyumlu değil. Boşyere canınızı sıkacak işlere girişmeyin. Benzinde kullanmak pahalı geliyorsa araştırın lpg ye uyumlu motoru olan bir araç alın.

siezma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 9.000 km'dir aynı motorlu Astra H'ı LPG ile sorunsuz kullanıyorum,saygılar...

9000 km de sorun olmaz bize en az 50000 km yapan birisi çıkıp anlatmalı sorun var mı yok mu işin aslı astarı nedir bilelim bu işlerde çok rant dönüyor

htasay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sıralı sistemde olsa lpg çekişi düşürür yanlışınız var bir zamanlar lpgçide çalışmıştım ordan biliyorum yağlama sistemini tavsiye ederim ama ne yaparsanız yapın orjinal gibi sorunsuz beklemeyin örn subablar 20 bin km yağlama sistemsiz gidecekse 40 bin gider bu sistemle ama orjinal benzinli sistemle 100 bin gider :D

not:sayılar örnek amaçlıdır gerçek veriler kullanıma ve bakıma ve arabanın türüne göre değişir
100 binde benzinli motor bitermi ne yaptın hocam?

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
arkadaslar yetkili servisede sorduğumda eğer tüp taktıracaksanız astra j ve insignia almayın basınızı ağrıtır araba diye söylediler ki bu dğru zaten

AfterRain

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Türkiye'ye neden lpgli modeller ithal edilmiyor? Benzinli satışları sıfırlanacağı için mi acaba.

fleet14

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fiyat farkından olabilir. En az aradaki farkın %60 daha pahalı olarak yansıyacağı için. Yurt dışında devlet LPG çevirimi için vergi indirimi veriyor. Bir de servis vermesi gerekecek. Türkiyedeki denetim ve uygulama standardı ile %100 uyumlu olmayabilir.

Türkiye'ye neden lpgli modeller ithal edilmiyor? Benzinli satışları sıfırlanacağı için mi acaba.

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Almanyada irmscher LPG A16XER için olan LPG kitlerini satışa sunmuş.. Nasıl oluyoda tüv sertifikası alıp 2 yıl garanti verebiliyolar şu subap olayı varken?

Artikeldetails: i3025010 LPG-Kit Astra J (Motor A16XER Euro 5)

3001i3017001.jpg
LPG-Kit-Euro5.jpg

Aufgrund der technischen Komplexität ist die Onlinebestellung von LPG-Anlagen nicht möglich. Bitte wenden Sie sich an einen Opel Vertragshändler oder aber an unsere LPG Hotline 07151 971 310. Opel Vertragshändler haben die Möglichkeit, die erforderlichen Bestellunterlagen im Händlerportal als PDF herunterzuladen.Geprüfter LPG-Umrüstkit mit spezifisch programmiertem Steuergerät. Bis zu 24 Monate Garantie. Einbau durch zertifizierte Partner ohne gesonderte TÜV-Abnahme.

Astra J. Für Motor A16XER. Nicht für Fahrzeuge mit Automatik. Bei Verbau einer LPG-Anlage entfällt das serienmäßige Reserverad. Es wird empfohlen ein Reifenreparaturset mitzuführen. Dieses ist im Lieferumfang NICHT enthalten.

Haben Sie Fragen?
Autogas-Hotline: 07151 971 310
Passend für: Astra J GTC | Astra J 5-türerzurückPreis: 1326,85 €
Verfügbarkeit:
ampel_rot.gif
(auf Anfrage)

Teknik karmaşıklığı nedeniyle, LPG ​​sistemleri online sipariş mümkün değildir. Bir opel satıcısı veya lpg hattımıza 07151 971 310 danışın.Opel bayileri PDF satıcı portalına gerekli sipariş formları indirmek için seçeneğiniz vardır. Belirli programlanmış kontrol ünitesi ile Sertifikalı LPG dönüşüm kiti. 24 ay garantili. Önceden teknik muayene olmadan sertifikalı iş ortakları tarafından montaj.

Astra J A16XER motor için. Otomatik şanzımanlı araçlar için değil. LPG sistemi takıldığı zaman standart stepne ortadan kaldırılır. Bir lastik tamir kiti alınması tavsiye edilir. Bu ürüne dahil değildir.

Sorularınız var mı?
Otogaz hattı: 07151 971 310