Opel Astra J 1.3 Cdti Cosmo

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opel Astra J 1.3 Cdti Cosmo

Özer link' Alıntı:
Daha surda 25 gun once bu arabayı 50000 liraya kadar bırakıyolardı..Fiyatlar gercekten ucuk cok gereksız bence..Arac mayıs sonunda gelcek diyorsunuz! Bende biraz daha bekleyin Haziran Temmuz gectikten sonra Agustosta 2012 modeller cıkıo ve tescilleniyor.. 2 ay icin 1 yaş kaybediceksiniz agustosta 2012 ler cıkınca sız dırek 2011 modelle gezmıs olucaksınız.. Bunun yanı sıra eminimki fiyatlar dahada dusucektır.. Saygılarımla kara sizin

insanlar artık ikinci el alırken bu durumu bildikleri için kaç model olduğundan çok trafiğe çıkış tarihini soruyorlar.
ayrıca opel diğer markaların aksine bir sonraki yılın araçlarını temmuz ağustosta değil ekim sonunda çıkarıyor.

alahan1963

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

erdem link' Alıntı:
[quote author=Özer link=topic=1279.msg27917#msg27917 date=1303712574]
Daha surda 25 gun once bu arabayı 50000 liraya kadar bırakıyolardı..Fiyatlar gercekten ucuk cok gereksız bence..Arac mayıs sonunda gelcek diyorsunuz! Bende biraz daha bekleyin Haziran Temmuz gectikten sonra Agustosta 2012 modeller cıkıo ve tescilleniyor.. 2 ay icin 1 yaş kaybediceksiniz agustosta 2012 ler cıkınca sız dırek 2011 modelle gezmıs olucaksınız.. Bunun yanı sıra eminimki fiyatlar dahada dusucektır.. Saygılarımla kara sizin

insanlar artık ikinci el alırken bu durumu bildikleri için kaç model olduğundan çok trafiğe çıkış tarihini soruyorlar.
ayrıca opel diğer markaların aksine bir sonraki yılın araçlarını temmuz ağustosta değil ekim sonunda çıkarıyor.
[/quote]

Sayın Erdem,

Bu bilginin doğruluğundan eminmisiniz?

Özer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

erdem link' Alıntı:

[/quote]

Ben ekim cok gec ben bunu bayilere danısarak yazdım buraya!.. Agustos' ta tescilleniyor araçlar hangi marka olursa olsun opel agustos sonu eylül bası gibi cıkarıyor.. Beni geçin bayide satış danışmanlarına olmadı gm türkiyeyi arıyarak ögrenebilirsiniz

diagnotics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

işte o tescillenen araçlar ancak ekimde bayiilere geliyorlar.. siz de bütün bayiileri arayıp bunu öğrenebilirsiniz..

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

alahan1963 link' Alıntı:
[quote author=erdem link=topic=1279.msg28144#msg28144 date=1303840328]

[/quote]

Sayın Erdem,

Bu bilginin doğruluğundan eminmisiniz?
[/quote]

eminim beysan abi. örneğin toyotaya gidip araç alırsanız ve aracınızın trafiğe tescili 1 ağustos itibariyle yapılırsa bir sonraki yılı yazıyorlar. ama opel ekimin ikinci yarısından itibaren yapıyor bunu. siparişleri daha önce alabilir ama aracın gelip tescil yapılması dediğim gibi oluyor

adra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şimdiye kadar olumsuz yorumlardan sıkılmıştık ve neden sipariş verdim aceba diye çok düşündüm..
illaki eksileri olacaktır bu aracın ama bu kadar paralar verilip alınan bir araç görüntüsüyle konforuyla söylenilenler kadar sıkıntılı olduğunu düşünmüyordum...
zaten hem çok üst düzey bir performans ve hemde yakıt tasarrufu beklediğiniz bir araç var mıdır?.. bir taraftan ufakta olsa ödün vermek gerek diye düşünüyorum sevgili arkadaşlar...

umarım üzmeyecek astra j dizel bizi... ama fiyat beklentim araç mayıs sonu veya haziran başı gelecek diye düşünürsek kampaya zamanına denk geliyor gibi... inşallah diyelim.. :)

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mayıs ayında ciddi bir zam gelecekmiş. ( satış temsilcilerinin söylediği )    birde şu an araç yokmuş, sanıırm araç karaborsa olunca fiyatlarda uçuyor.

performans olarak tabiki 1,6 yada 1,5 dizel kadar iyi değil ama ölüde değil...  4 viteste  çok keyifli sürüşte yapabiliyorum.  zaten izmir trafiğinde 3. vitesi görmediğim bile oluyor özetle performansı kafaya takmayın. sadece  dizel aracın kullanımı tecrübe istiyor, alışma döneminden sonra çok sıkıntınız olmaz.. içiniz rahat olsun

mertan1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

akın link' Alıntı:
mayıs ayında ciddi bir zam gelecekmiş. ( satış temsilcilerinin söylediği )    birde şu an araç yokmuş, sanıırm araç karaborsa olunca fiyatlarda uçuyor.

performans olarak tabiki 1,6 yada 1,5 dizel kadar iyi değil ama ölüde değil...  4 viteste  çok keyifli sürüşte yapabiliyorum.  zaten izmir trafiğinde 3. vitesi görmediğim bile oluyor özetle performansı kafaya takmayın. sadece  dizel aracın kullanımı tecrübe istiyor, alışma döneminden sonra çok sıkıntınız olmaz.. içiniz rahat olsun

Bana da satış temsilcisinin söylediği zamlardan sonra satışların çok düştüğü ve mayıs ayında indirim geleceği. Nasıl iş anlamadım kimin ne dediği belli değil. Japonyadaki depremden sonra araçların teknolojik birtakım parçalarını bulmakta fabrikaların güçlük çektiği ve üretim bandından artık daha az araç çıktığı için kotaların düşürüldüğü bu sebeplede araçların eskiye nazaran daha az piyasaya sürüldüğünü de söyledi. Zaten yeterli talep yoksa zam yapamazlar çünkü satamazlar. Bence ikinci el fiyatları artar bu durumda görünen o...

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Her defasında çok hızlı kalkış yapmayacaksanız, 160-170le giderken bile gaza basınca güçlü bir ivme beklentiniz yoksa 1.3 turbo dizel motor emin olun yeterlidir.

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sayın adra,araç siparişi vereceğim günlerde bende sizin gibiydim, 1.4 ile 1.3 arasında gidip geliyordum, yıllardır otomatik araç kullanmama rağmen sırf dizel motorundan dolayı manuel olmasına rağmen ecoflex i tercih ettim. İlk 2 gün dışında ( ki o da manuele alışamadığımdan) hiç bir zaman niye bu arabayı aldım ki demedim. Fakat şöyle bir durum da yok değil, özellikle dur kalk trafikte, keşke araç biraz daha seri kalksaydı diyorum, çünkü aracın kalkışı gerçekten de yavaş. Araç nerdeyse 3. viteste kendine geliyor. Belki benim kullanımımdan da olabilr bilmiyorum, ama hızlansın diye 2-3 gündür 1.viteste 3000 devirde 2 ye atıyorum. Bunun dışında aracımdan çok memnunum, sorun çıkarmadığı sürecede değiştrmeyi düşünmem. Motor sesiymiş, rüzgar sesiymiş fln beni hiç ama hiç rahatsız etmiyor.