Opel astra H ön plaka yerını macunlamı doldurıyım sizce ?

Efendy-Astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Plakayı app yatırıp tamponun sagına alıcam kendı yerını nasıl yapmalıyım sizce macunla doldurup boyatıyımmı yoksa baska yöntemı olan varmı varsa yardım beklıyorum ..

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Önde plaka olmayınca güzel görünüyor ama tutp o plakayı tamponun sağına ve soluna koyarsan bence çok kötü görünecek, tampoun bütünlüğü daha da bozulacak. Bence en iyi tercih app yaptırıp orjinal yerine takmak

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Önde plaka olmayınca güzel görünüyor ama tutp o plakayı tamponun sağına ve soluna koyarsan bence çok kötü görünecek, tampoun bütünlüğü daha da bozulacak. Bence en iyi tercih app yaptırıp orjinal yerine takmak

:good::rock:alkis:

memati09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya hıc plaka takma macunla doldur boyat arac rengınde yada app yapıtr orjınal yerınde olsun :)

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O iş o kadar basit değil ki.Macunla doldurup boyatınca olsa herkes yaptırırdı:)
tampon esnek bir yüzey, macunla doldurtup direk boyatınca en ufak esnemede çatlar dökülmeye başlar.
Bu işi garantili olarak yapabilecek bir usta bulabilirsen yaptır.
Ben çok araştırdım ama bulamadım:)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Trafik polislerinin APP plakalara göz açtırmadığı bir dönemde bunları yapmaya niyetlenmek cesaret işi. Yaşananlara bakılırsa araçlara uygulanan denetimler daha da artacak gibi. Şimdilik bu projeyi rafa kaldırıp paranın cebinde kalması daha iyi.

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o bölüm plastik kaynakla ek plastik parça konulup doldurulabilir..doldurduktan sonra plaka takarsan yaptığın işin anlamı olmaz...

yok uğraşmam dersen app yapıp direk yapıştır

srk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tampon yaptık plakasız kulanıyorduk dedin gibi komple doldurttum 1,5 senedir kullanıyorum ama plaka olmadığından birkeç kere cevirilince e bide yanında ailen olunca kötü oluyor o yüzden istemeden de olsa plaka takmak zorunda kaldım bence app plakanı yaptır direk tak ama delme plakayı slikonla yada çift taraflı bant modeli güle güle kullan:)