Opel Astra H 1.3 Cdti Enjoy Hakkında Yardımlarınızı Bekliyorum..

qxtt007

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Astra 1.3 Cdti Enjoy Almaya Karar Verdim. Manuel Vites Düşünüyorum. Alacağım Araç 2006-2008 Arası Olacak. Araç Hakkında Merak Ettiğim Bazı Şeyler Var. Sizlere Danışmak İstedim.

1- Aracın Yakıt Tüketimi Nasıl?
2- Aracın Performansı Nasıl?
3- Aracın Yol Tutuşu Ve Konforu Nasıl?
4- Enjoy Paketin Standart Donanımları Neler?
5- Araç Alınırken Özellikle Dikkat Edilmesi Gerekenler Neler?

Cevap Veren Arkadaşlara Şimdiden Teşekkürler..

34HCB05

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
10 numara bir araç motoruna dikkat etmen yeterlidir oynanmış olmasın
hayırlı olsun...

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
1) Kendi kullandığım aracın ortalama hızı 34km de 7.4litre /100km tüketiyorum. Ablam ise 6.0 litre tüketiyor ortalama hızı 60km. Tabi kullanma stilleri de farklı.
2) 2.0 Vectradan sonra gerçekten düşük ama kötü değil, özellikle yazılım ile desteklerseniz, keyif veriyor.
3) HB araç sedana göre daha iyi yol tutuyor. Genel olarak çok başarılı.
4) Bilemiyorum
5) Sedan essential beyaz renklerin %99 u filo çıkmasıdır. Kronik olarak bir sorunu yok, bir serviste ekspertiz yaptırmanızı öneririm.

qxtt007

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Cevaplarınız İçin Teşekkür Ederim. Bu Arada Ben De Hb Alacağım Zaten. Sedan Düşünmüyorum.

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Enjoy: ABS,EBD , 4 Airbag, 16 jant, Yol bilgisayarı,CD MP3 Çalar , Manuel Klima,Elektrikli Ayna, 4 cam otomatik

qxtt007

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler.. Bu Arada Tüm 1.3 Cdti Astra'larda Sport Tuşu Var Mı? Ve Bu Tuş Ne İşe Yarar?

maart

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araçtan çok memnun kalırsınız kesinlikle almanızı tavsiye ederim.Performanslı ve ekonomik bir araç.Şimdiden hayırlı olsun.

hakyuz35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç güzel hoş 4 . 4 lük bi araba tek kusuru 1 ve ikinci vitesleri bitirim sanki 3 vitesle kalkıyor gibi dewir 2000 üzerinde mükemmel ama düşük dewiri hiçmi hiç sevmiyorr

zek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1- Yakıt Tüketimi olarak gayet ekonomik. Uzun yolda Turkiye şartlarında ortalama 5 lt./100km, ancak kaymak asfaltta 3.9 lt./100km bile gördüm.
2- Performansı bence yeterli, ancak sizin beklentinize göre değişir, almadan önce deneyin.
3- Astraların Yol Tutuşu zaten malum. Konfor derseniz bu bendeki 3. nesil Astram.
4-
5- Titiz bir kullanıcıdan almaya bakın ve Serviste kontrol ettirin.

hasanustun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
butun 1.3 cdti larda sport tusu yok. astralarda ıkı turlu sport tusu kullanıldı.bırıncısı eskı cosmolarda olan flexi sasi dedıgımız sıstem.bu sıstemde sport tusu aracın devırını yukseltıyor suspansıyonlar sertlesıyıor yol tutus artıyor.ıkıncısı suankı konfor paketlerde kullanılan sport tusu.bana sorarsan sadece yakıtı somuruyor baska da bır ıse yaramıyor :)