opel astra g

rehaizmir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ASTRA G

ECOTEC 1.6 Motor Performansı mükemmel. Yakıt tüketimi Makul. 100 bg
1998*2009 arasında üretildi. Bu gün sordum artık sıfırı satılmıyor. İkinci el piyasası sahibini hiçbir zaman üzmez. Şöyle ki, 2007 yılında aldığım aracıma aradan 2 yıl geçmesine rağmen hala 1.500 tl karla satabileceğim şekilde müşteri çıkabiliyor. Hem de aracım satılık olmamasına rağmen. Astra G için şu an ikinci el piyasasının yıldızı diyebiliriz.

GL donanımlı astra tavsiye edilmez.
1.4 Astra tavsiye edilmez
Astra CD veya Astra Elegance tavsiye edilir. Nedenleri:

1 Mükemmel Kadife Döşeme
2 Yolbilgisayarı
3 Direksiyondan kumandalı Müzik Sistemi
4 ABS
5 Hava yastıkları

GL alırsanız bu özelliklerden mahrum kalırsınız. Ayrıca temizini bulursanız periyodik bakımları haricinde masrafınız olmaz
bende tavsiye ederim 1.6 yı

turgutoprak

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
bende 2000 1.6 CD var otomatik vites. 60 liralık gazla 370 km yapabiliyorum (lpg fiyatı 1.69) sadece yagını değiştiriyorum ve biniyorum başkada bi masrafı olmadı şimdiye kadar. 8 aydır astra kullanıcısım. konfor ve yol tutuş olarakta mükemmel. ama arkadaşlarında dediği gibi temizini bulman lazım yoksa çok uğraşırsın

Son Astralı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlarımın 1.4 motoru tavsiye etmemelerine rağmen imkanlarım doğrultusunda 1.4 twinport aracı 4 ay önce aldım. Bir depo ile, tam boşaltmama rağmen 550 km yol yaptım şehir içi. Şehir dışına çıkmadığım için yorum yapamam ama, şehir içinde yapılan sollamalarda problem yaşamadım.
Benim görüşüm de bu. 14'ü tavsiye ederim...

tatum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 1.4 kullanıcıyım ist.şehir içinde kullanıyorum,sollamalarda vs de bir sorun yaşamadım,sakin bir kullanıcıysanız 1.4 size yeter de artar bile.yakitı malum.sadace klima açıkken yokuşlarda vs sorun olabiliyor onun dışında çekişlerinde bir sorun görmedim çok şükür.

Cifteksoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yanflut.org
ASTRA G

ECOTEC 1.6 Motor Performansı mükemmel. Yakıt tüketimi Makul. 100 bg
1998*2009 arasında üretildi. Bu gün sordum artık sıfırı satılmıyor. İkinci el piyasası sahibini hiçbir zaman üzmez. Şöyle ki, 2007 yılında aldığım aracıma aradan 2 yıl geçmesine rağmen hala 1.500 tl karla satabileceğim şekilde müşteri çıkabiliyor. Hem de aracım satılık olmamasına rağmen. Astra G için şu an ikinci el piyasasının yıldızı diyebiliriz.

GL donanımlı astra tavsiye edilmez.
1.4 Astra tavsiye edilmez
Astra CD veya Astra Elegance tavsiye edilir. Nedenleri:

1 Mükemmel Kadife Döşeme
2 Yolbilgisayarı
3 Direksiyondan kumandalı Müzik Sistemi
4 ABS
5 Hava yastıkları

GL alırsanız bu özelliklerden mahrum kalırsınız. Ayrıca temizini bulursanız periyodik bakımları haricinde masrafınız olmaz

Cok guzel bir acıklama yazmıssın kardeşim.
Azına saglık cd dende sasmamak lazım :D

ekicimert

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 2005 astra 1.6 comfort var maşaallah canavar gibi bende brc tüp taktırdım ankarada bi iki yerde lpg 1.25 lira kilometrede şehir içi 0.122 lira, uzun yolda 0.112 lira yakıyor kokluyo valla : ))

metkan05

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam Dostlar.
Bende 2000 model Astra GL var.Klimalı 2 hava yastıklı. Uzun yolda 209 Krş yakıyo iyimi

sinan_442

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra CD var.Her yerde belirttiğim gibi sert süspansiyondan başka bi şikayetimiz yok çok şükür.Tavsiye edebilirim.

M8402

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaklaşık 10 senedir astra g kullanıyorum. (2000-2004 astra hb cd, 2004-2009 astra coupe) Maşallah diyim hiç yolda bıraktığını hatırlamıyorum ,sadece 2 kere arka cam bozulmuştu eski arabamda .temiz bir araba alırsan ve özenli kullanırsan sorun çıkartma olasılığı düşük.trigere dikkat etmek gerek,4 sene veya 60.000 kmde bir değişmesi lazım,yoksa büyük iş açar.