opel astra g

ugur szc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar opel astra g hakkında bılgı almak ıstıyorum kullananlar varsa tesekkurler

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne bilgisi istiyosun aradığın yapmak istediğin ne yaz sen herkez yardımcı olur sana elinden geldiği kadar ;)

ugur szc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel astra 1.4 neden tutulmuyor?Syle deyım bundan once dogan arabam vardı onu sattım sımdı opel astra kafaya koydum ama yedek parca ? yakıt?arıza cıkartırmı?alacagım araba 2000 veye 2001 en fazla sonucta maasla calısan bır ascıyım benıı asarmı gıb ılgınıze tesekkurler

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel arabadır ama 1.4 tavsiye etmem.Şehirler arası yollarda klima açık kamyon sollucam çıkamıyorum bayılıyor klimayı kapatıp vites düşürüyordum yaklasık 8 ay kullanıp 1.4ü satmıştım 1.6'sı gayat iyidir.Konforlu,yol tutuşu iyi,malzeme kalitesi çok iyi tasarımı saymıyorum 11 yıl dan fazla üretildi.Fiyat aralığınız nedir donanım olarak tavsiyelerde buluna bilmek için.

Son düzenleme:

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Valla doğanla karşılaştırılınca bir hayli farklı olduğunu görürsünüz. Ben broadwayden astraya geçince uçak gibi gelmişti. Konfor, güvenlik, performans, tasarım, dayanıklılık kısaca her yönden doğandan çok daha iyidir. Ancak tek kötü tarafı tabi ki yedek parça... Doğana aldığınız parçanın 2-3 katına parça alırsınız ama çok daha uzun ömürlüdür. Yakıt tüketimi daha düşüktür. Ancak alacağınız araç temiz olsun. Sorunlu bir araca düşerseniz altından kalkmak güç olabilir. Gerekirse donanımdan fedakarlık edin, temizini alın.

ugur szc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında bırtane 1.4 gl lpg lı 80000 de hb 15500 ıstıyo ama pıyasaya gore bıraz pahlı dedıler ?fıyat 15 16 gıbı olsun dusunuyorum

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
1.4'ün tutulmamasının sebebi performansıdır. Başka hiçbir farklılık yok. Arabayı zorlayıp kullanırsanız 1.6 kadar hatta fazlasını yakar. Ama normalde biraz daha azdır tüketim. Şehir içinde kullanacaksanız, çok uzun yol yapmayacaksanız kısacası araç çok yorulmayacaksa ve kısa vadede satmayacaksanız 1.4 daha iyi olur. Çünkü 1.6 larla arada fiyat farkı var.

ugur szc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pıyasad temız araba var ama fıyat ucuk insallah

ugur szc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tesekkurler